LoveForWomens.com

Hidrofilni ploščice tuš

Pozdravljeni, dragi bralci. Kako se vreme? Kako ste? Zima je prišla in sneg padel, vendar je vse tali in je vreme še vedno všeč le meglo in vlago. Kot ledenomrzel in snežno zimo. Ljubim to zimo, ko se lahko vozi sani navzdol hribih, kar snežaki in igranje snežne kepe. Danes sem bil doma in je sodeloval pri pripravi hidrofilne ploščice telesa. Moji poskusi so v teku. Za mene je to prijetna izkušnja in sposobnost ustvariti. Kaj je res všeč. Jaz sem vedno ravna po pravilu "Koncept je preprost." In zakaj komplicirali življenje? Tuš Tile priprave pred nekaj dnevi, sem se odločil, da bi poskušali narediti hidrofilne ploščice tuš.

V zimskem času, kot pravilo, da je suhost kože, pomaga za spopadanje s temi kremami in olji, kakor tudi olje ploščice telo. Usnje ploščice po uporabi nežna, gladka, mehka in svilnata. Najbolj pomembna stvar je, ne občutek suhega.

Odločil sem se, da bo s suho cvetje in sivke eteričnega olja. Uporabil bom posušene cvetove sivke. Ni čudno, da imamo letos zaradi Krim prinesel sivko, ki je primerna za ploščice.

Pred nekaj dnevi sem se pripravlja masažne ploščice z rokami, vse povedal in pokazal. Torej, prežeta s postopkom priprave, se je odločila za nakup poseben kalup za kolački v obliki rozete. Plesni silikon, zaradi česar je zelo enostavno priti ploščice iz kalupa.

Masažna ploščica izdelana iz trdnih olja, tekočega olja, čebelji vosek, v danem primeru dodamo eterično olje. Takšne plošče se uporabljajo za telo po tuširanju. Olje razširila čez kožo z masažnimi gibi. Smo uporabili namesto kreme. Sperite z nič.

Hidrofilni plošča iz trdnih olja, tekoča olja z dodatkom voska emulzije. V te ploščice lahko dodate kavo, suho cvetje, podtalnico ovsena kaša, zdrobljena mandljevih matice. Take ploščice se uporabljajo namesto mila. Nato izperemo z vodo.

Kot del hidrofilnih emulgiranje voščenih ploščic nadomestiti običajno ne more biti, saj spodbuja pretvorbo olja v mleku, ki se potem morali sperite s toplo vodo.

Po prho, morate mokro telo z brisačo. Pri uporabi hidrofilne ploščice v tuš kabino, ni treba, da vlažijo kožo dodatne kreme in olja.

Hidrofilne ploščice z rokami

Priprava hidrofilne ploščice voden v takšnem receptu.

Video: Hidrofilni ploščice telesa / Naravna nega po tuširanju

  • Butters (trdna olja: kokosovo olje, kakavovo maslo, karitejevo maslo) - 50%
  • Tekoče olja (mandljevo olje, jojobino olje, itd) -25%
  • Čebelji vosek - 10%
  • Vosek Emulzija - 13%
  • Eterična olja - 2%

Za pripravo hidrofilne ploščice za mešanje trdne olje in vosek. Pripravljamo vodno kopel in dal olje v vodni kopeli. Moramo taljenje masla.

Posegati v olju bolje kot leseno palico. Ko rešitev olja in voska, odstranimo posodo iz vodne kopeli. Dajemo da se ohladi na 50 stopinj.

Zdaj bom dodati v tekočem olje olje. Sem jojobino in olje pšeničnih kalčkov. Uporabite lahko katero koli drugo olje. Če kuhamo hidrofilne ploščice čistilo, je najbolje, da uporabite mandljevo olje ali breskev jame.

Video: Kako narediti hidrofilne ploščice tuš

Po tem, dodam eterično olje prave sivke in suhe sivke rože.

Neverjetno, ampak v takih trenutkih se počutim čarovnika. Kot lahko vidite, olje meša z leseno palico.




Sedaj lahko vlijemo olje v kalup. Plesni se lahko uporablja za milo, torte, otroške kalupov za peskovniku (v skrajnih primerih).

Bodite prepričani, da obrišite plesen z alkoholom. I overfill v kalupe za torte, plesni v obliki rozete. Takšni modeli lahko različni: v obliki src, vrtnice, čebele, metulji, božična drevesa, snežaki, školjke.

Video: Hidrofilni ploščice - Kamila-Skrivnosti Izdaja 18

Kalupi z oljem je ohladila. Po tem, odstrani kalup za nekaj ur v zamrzovalniku. Nato odstranite hidrofilne ploščice. Silikonski kalup, da je zelo enostavno priti. In zaradi takih ploščic - super.

Poleg tega je priporočljivo, da dajo ploščice na hidrofilne nekaj dni v hladilniku, da izhlapi odvečno vlago.

Prednost teh ploščic naravno sestavo. Toda najbolj pomembno je odsotnost alergije na sestavine, vključene v ploščice. Prav tako ne izključuje takšno dejstvo, kot posamezni nestrpnosti do komponent, ki sestavljajo ploščice.

Hidrofilni ploščice se lahko shranijo v kopalnici ali v hladilniku. Rok uporabnosti hidrofilne ploščic do 2 meseca.

Tukaj je dišeča lepotica sem. Vrsta teh ploščic, v obliki vrtnice, ne more ostati ravnodušen, zlasti ženske. Vse je isto, nisem se zmotil pri izbiri plesni.

Na predvečer novoletnimi prazniki take ploščice lahko dovolj in prvotna dobro darilo. Še posebej, če je lepo zapakirano. In tudi dodamo eterično olje citrusov olj pomaranče, mandarine, grenivke, limone.

Vonj te ploščice bo razveselilo in si bo prijeten za oko. Toda z eteričnimi olji, bodite previdni, saj lahko povzročijo izpuščaje in alergije. Če nimate alergije, potem lahko varno poskus.

Ena ploščice me s suho cvetje in druga z Rakitovec olje, ki je razlog, zakaj so ploščice tako globoko rumene barve.

Video: V hidrofilne glinene ploščice - Kamila Skrivnosti Issue 47

Te plošče so zelo enostaven za uporabo. jih prikrili stiku s kožo in roke od vročine. Olje dobro porazdeli po vsem telesu. Pripravite hidrofilne ploščice z rokami je izkazalo, da je zelo preprosta. In ga uporabi - užitek.

Hidrofilni ploščice se lahko uporablja za umivanje namesto mila, ko zelo suha in razpokana koža na rokah. Lahko se uporablja za pranje, ki je tudi zelo priročno.

Te ploščice, verjamem, le pozimi izdelek. Z nastopom hladnega vremena, naša koža potrebuje dodatno nego, mehčanje, vlaženje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com