LoveForWomens.com

Introverts in extroverts, lahko razlike med njimi, da zakonska zveza močnejša?

brak mezhdu introvertom i ekstravertom

Dobrodošli na naših bralcev! Povej mi, če je uspešen zakon mogoče med introvert in Odprta? Včasih se zdi, da introverts in extroverts iz različnih planetov. To sta dve nasprotni vrsti osebnosti. Vse bo v redu, dokler se upoštevajo njihove razlike v zakonski zvezi, če ne bo več računati z njimi, potem pa hitro začnejo motijo ​​med seboj.

Ko se moški in ženska se srečata, so pogosto privlači med seboj, kaj so drugačni, za razliko od drug drugega. Na žalost, po nekaj letih zakona, te razlike začeli nas nagajati. Govorim iz osebnih izkušenj. Moja žena in jaz sva dva različna človeka. Ona ekstravert- Sem Introvert. Na začetku naše zakonske zveze je bila stalen vir trenja. Odkrito povedano, najin zakon preživela čudežno. Prepričani smo, danes mnogi se soočajo s podobnimi težavami.

Torej, kaj je razpravo, kako lahko Introvert Odprta s svojimi razlikami, da zakonska zveza močnejša. Sprva izvedeli smislu te besede, kaj je razlika med njima? To bo pomagalo določiti, kakšne vrste človek si. Potem pa da vidimo, kako uporabiti te razlike, da bi vaš zakon močnejši.

Razlike iz Introvert Odprta

Introverts - ljudje, ki so udobno se počutijo sami. V družbi drugih ljudi, so se izčrpani energije, zlasti velikih in glasnih podjetja. Introvert, ko je sam raje prebral knjigo, namesto da bi govoril drugim po telefonu. Svojem prostem času introverts raje preživijo samo s svojo družino ali majhen krog prijateljev.

76254334

Extroverts - to je ravno nasprotno od tega introvertirane, je primerno, da druge ljudi v družbi. So nadležno in samo breme. Imajo odlične komunikacijske spretnosti. Te so vedno v središču pozornosti. Za njih - to ni samo želja - to je nuja. Extroverts, kot so sončnice, so v senci, če ne opazijo. Zato so ti ljudje zapustili le sam razumejo samo preko svojih telefonov za pošiljanje SMS s prijatelji ali kdorkoli od vaših prijateljev, ki kaže, da so v stiku.

Extroverts ljubezensko življenje, ki je za njih, kot progi za visoke hitrosti. Ne marajo počasen tempo dela. Extroverts pogosta težava - govorijo pred mislijo. Kljub temu, da so dobri organizatorji različne stranke in dogodkov.

Ker je razlika med introvert in Odprta vpliva poročena

Kako naj vem, da ste Odprta ali Introvert? V ta namen smo pogledati, kaj jih hrani. Vprašajte se, kje si dobil svojo energijo? Polni samoti ali podjetje? To vam bo pomagalo do neke mere se boste odločili za introvert ali Odprta?

Introverts - tako kot mene, bodo osamljenosti (branje knjig, glasbe, ki delajo). Osamljenost me ne moti, nasprotno, celo spodbuja, za nekatere ukrepe. Se mi zdi, da je težko ljudem, ampak sem vesel, da preživijo nekaj časa v majhnem podjetju, kot je, tesno prepleteno mrežo krogu prijateljev. Ko sem šel domov, sem hitro posloviti in iti na zabavo ali kakšnega drugega dogodka. Torej, kako dolgočasno, da me je dolgo časa v velikih dogodkov.

262978542

Žena, na drugi strani, se ne mudi. Komaj čakam, da se pogovorite z drugo punco. Če je to hitro ali prezgodaj zapustiti doma z mano, se počutite goljufal. Vidi neznance kot "prijatelji, ki niso izpolnjeni." Torej, rada spoznavam nove ljudi. Čim več, tem bolje. Biti Odprta je moja žena napolni v družbi drugih. Osamljenost je to odvajanje.

To ni težko in hitro pravil, temveč splošni trend, ker včasih mi je všeč, da se z ljudmi, in moja žena ljubi samoto. Mi spremembo vloge: Delujem kot extroverts, introverts ženo.

2580639132

Na primer, medtem ko je na počitnicah. Moja ideja - zapustijo podjetje. Želim spoznati domačine, gredo na izlete, želijo avanturo. Več ukrepi, tem bolje.

Žena želi izgubljati časa za branje ali preprosto za sončenje na soncu. Rada bi samo gledam ljudi, ki plavajo v morju. Eden lahko preživijo cel dan na plaži. Nisem bil navdih. Tako je razlika med mano in mojo ženo - v akciji.

Kakšne so prednosti zakonske zveze, če je človek ženska extroverted Introvert?

Vaš zakon je veliko bogatejši, ker imate dve stališča, dve mnenji. Vaša poroka je razvila iz dveh različnih strani. Na primer, introvert mož zagotavlja, da se bo par našli miren čas za duhovno osvežitev. extroverted žena poskrbi, da par ni osredotočil samo na svoje interese, in je potekala od pomagajte drugim.




Zapomni si introversion in Ekstrovertnost so enake vrednosti. Ena ni boljša od druge: oni so samo drugačni. Odprta lahko prinese v vaše življenje novimi ljudmi tega lahko introvert ustvariti miren prostor v domu in odnos. Razlike lahko izboljša vaš odnos, če delate na njih, in ne boj proti njim.

Ti lahko dodate bogastvo, globino in teksturo vaše zakonske zveze, če jih uporabljate pravilno. Vaši razlike je lahko največja prednost v dalj časa srečno v prihodnosti družine. Ključ do uspeha - da se naučijo ceniti drug drugega in služijo drug drugemu.

Kot introvert in Odprta bo poroka močnejše

Učenje svoje razlike, naučiti, da jih spoštuje v sebe in svoje mate. Reci ne žaljivo podobo, koder smeš nekoga zbadati, opravičilo in sramota za svoje drugačnosti.

5964213958

Če človek je introvert, morate mu prostor. Ne krivi, da ne mara hrupnih podjetja. Če ženska Odprta, morate pustiti, da prosto komunicirajo z družbo ljudi, prijateljev. Ne moti na svojo ženo, ko je ni bilo v naglici, da zapusti goste ali slovo zdaj. Naučite se živeti z razlikami v zakonski zvezi, ki jih razmišljajo in jih zamero. To vam bo pomagalo nekaj korakov.

Trije koraki za okrepitev poroko Introvert do Odprta

Ugotovite razliko med njima.
Veš, razlikuje od kolega, vendar to ni dovolj. Glej natančneje. Kaj ste popolni nasprotji med seboj?

  • Ti dojemajo svet drugače. Mož ženo raje sosredotochennost- ekstravertnost.
  • Zberite informacije na različne načine. Človek raje intuitsiyu- žensko zaznavanja.
  • Ti odločajo različno. Zakonec raje razmišljati analizirovat- žena prevzame čustva.
  • Pridite na razlike na različne načine. Sudit- mož raje svojo ženo, da bo.
  • Imate zelo različne prednosti.
  • Razlike v odzivu poudaril. Človek postane bolj tselenapravlennym- ženska potopljen v čustva in osebne vpletenosti.

Naredite razlike, da dela za vas.
Bodite medsebojno razumevanje potreb introvertirane in extroverts. Seveda, ne zadostuje za identifikacijo svojih razlik, nato pa reference, ki jih poznate. Ne, da jih je treba priznati, ob upoštevanju realnem času. Naj vam praktični primer.

Kot smo izvedeli, je žena iz Odprta črpa svojo energijo na ljudi, introverts moža pa niso tako zanima. Raje bi bil sam. Toda ljubiti drug drugega, so prepričani, da lahko medsebojno dobili tisto, kar potrebuje vsakdo.

Na primer: Žena se bo na obisku v svoji mami za kosilo. Mož bi raje, da ostanejo doma, da se glasi, delo, vendar se zaveda, da je njegova žena želi biti s svojo družino. Ona potrebuje čustveno podporo in praznjenje.

Po drugi strani pa: žena ve, da njen mož ne more obiskati pogosto na ženino mamo, prijatelji ali sprehod do restavracije, saj zaradi tega čustveno gorijo ven. Ljubi svojega moža tako redko potegne svoje goste, ki bivajo v domu, tako da ga je mogoče ponovno napolniti. Torej, ki prikazuje medsebojno pomoč in razumevanje, oba zakonca prejemajo potrebno polnjenje.

Uporabite razlike, da bi dobre odločitve, in ne družinski bitk.
Razlika ni vredno pritožuje, da ne bi smela povzročati sovražnost. Jih je treba upoštevati in pravilno uporabljati. Pomislite, če ni razlike v zakonski zvezi, potem partnerji o vseh vprašanjih z enim glasom, ki so lahko zavajajoče. Toda introverts in extroverts popolnoma nasprotno, imajo dve mnenji.

Pravi preizkus To se zgodi, ko se morajo odločati. Moja žena želi, da bi hitro odločitev in dobili rezultate. Mož, nasprotno: da želi raziskati vse možnosti, raje, da so njegove odločitve nezmotljiv.

To se zgodi na drugačen način: je Introvert v resničnem življenju, lahko impulzivni pri sprejemanju odločitev, in kasneje obžaloval. Odprta lahko odlašajo, ne obžalujem odločitve kasneje. Torej, najboljša možnost za zakonca - skupaj raziskati vse možnosti, potem pa naj bi se pravilno odločitev.

zaključek

Za krepitev zakonske zveze je treba biti pozorni na potrebe vašega partnerja. Pomembno je, da je pripravljen žrtvovati zaradi nje, tudi če to pomeni, da se razteza meje nekatere vaše osebno udobje.

Bolj smo se naučili pravilno uporabljati razliko med introvert in Odprta, bolje razumemo, kaj koristi, ki pripelje do zakonske zveze. Samo midva, moški in ženska, introverts in extroverts, bodo lahko uresničili vse svoje zmožnosti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com