LoveForWomens.com

Kot za zdravljenje pikov insektov.

Kot za zdravljenje pikov insektov

Pozdravljeni, dragi bralci. Danes pa se pogovorimo o tem, kaj za zdravljenje pikov insektov. To je poletje, in zato želijo, da se v naravi pogosto, se sprostite, pečena žar. Insekti, tudi letos bolj kot kdaj koli prej, predvsem komarji. Pogovorimo se o tem, kot zdravljenje pike za ose, komarji, čebele ... ne samo metuljev in ladybugs lahko najdemo v gozdu, na travniku ali v parku, a žal tudi klopi in komarji.

Video: Kaj storiti, ko Piki insektov (komarji in blackflies)? To bo pomagalo pri hudo srbenje?

Lani je v enem od najlepših poletnih dneh, smo se odločili, da gredo v naravi v gozdnem, žar, igra z otroki v žogo, na splošno, da preživijo vikend zabave. Na jasi, kjer smo počivali, smo videli nekaj klopi. Seveda smo takoj ob prihodu domov pregledajo otroke, unovči in vse je bilo v redu, vendar pa je nekaj dni kasneje hči začeli pritoževati bolečine v očesu. Ko je moj mož pogledal v uho, je bil klop zlezla v otrokovo uho. Vsekakor ne tvegati in takoj odšel v bolnišnico. Nič se ni zgodilo. Ampak, da je prijazen in pozoren na svoje potrebe in otroci se obravnavajo, in žuželke so na preži.

Najnevarnejše žuželke pršice, se štejejo kot so kramarjev encefalitis. Če ste ugriznil kljukico, nato poskusite, da ne bo shed kožo koli alkohola ali olja. Get kljukica biti previdni, da je potrebno, da ne vleči ter vrtenje, je pomembno, da ga ne vlecite močno, da Sura ni ostal v telesu. Če niste prepričani, da lahko to sami priti, je najbolje takoj po odkrivanje pršice na kožo iti v bolnišnico.

Če ste vi ali vaš otrok ugriznil komar, glavna stvar je, da ne praska ugriz, in je mogoče, da poškoduje nohte in kožo tvori na mestu ugriza rane, ki lahko okuži in povzroči še več vnetja. Odstrani rdečina, vnetje pomaga surovega krompirja, soda, ognjiča tinkture na alkohol. Edem na mestu ugriza lahko izvajajo kocko ledu. Vendar si je vsekakor treba imeti v mislih, če vas po komar ugriz ali ima vaš otrok vročino ali piki komarjev povzročijo alergijsko reakcijo, nemudoma posvetovati z zdravnikom. Nekoč smo šli s prijatelji v gozd, hči je bila eno leto star, in hojo po travniku je bila ugriznil komarjev ugriz mesto takoj sprati in zardel precej velik del ročaja, seveda sem bila zelo prestrašena, takoj začeli klicati naših otrok z medicinsko sestro. Ampak on je rekel, da je šel alergični na ugriz. Bil sem na tem, da bi hčerko v bolnišnico, vendar je že po pol ure rdečica odšel.

Čebelji pik ali osa ni nič manj nevarno, še posebej za otroke. Spomnim se, da nisem samo ugriz čebele kot otrok, ker je bil moj dedek čebelnjak, in sem ponavadi poleti ljubezni s starimi starši v kraj za počitek, lepota, narava, svež zrak, okusne in sladke, še toliko bolj, saj so tudi tok to ni bil daleč. Torej, ko sem se ugriznil čebelo, babica ugriz kis bris vedno pomogalo.Konechno prva stvar, ki jo je treba odstraniti želo iz kože. Mogoče na mestu ugriza, da bi led. Ampak tako se zgodi, da je reakcija na ugriz, oteklina, vročina, hudo srbenje, potem reakcija na ugriz, v tem primeru, se morate obrniti na vašega takoj zdravnika.

Lansko leto, enkrat poleti, sem skozi televiziji gledal kot za zdravljenje pikov insektov, tako zelo mi je zdravnik povedal, da so starši zelo previdni, da ne pustiti na naravo steklenico pijače odprte, saj lahko gre letenje čebel ali os, in otrok bo potekal do in pijan, in bog ne daj, osa ali čebela piči v grlo, je otekanje grla, zato je zdravnik rekel, da lahko zaduši ali celo, da bi v bolnišnico. To je seveda zelo strašljivo. Moja tašča nekaj let nazaj, jedli lubenico in ji čebela je ugriznil njegov jezik, komaj imeli čas, da v bolnišnico in začeli otekanje in krvni tlak povečal. Torej, bodite previdni, cenijo in skrbijo za svoje zdravje in skrbno, da njegov odnos.

Zdaj pa več podrobnosti o tem, kaj za zdravljenje pikov insektov.

Ko je komar ugriz zelo dobre surovine krompir, se nanašajo na mestu ugriza naribanega krompirja, zmanjšuje vnetja, srbenje in rdečico.

Video: kako ravnati piki komarjev otroka

Soda lajša draženje in vnetje. Pol žličke sode bikarbone 100 g vrele vode, vse temeljito premešati, vzemite kos flisa, navlažen v tej raztopini in se nanašajo na mestu ugriza.




Ko čebelji pik ali osa želo pripisujejo namesto peteršilja, zbadanje liste peteršilja, tako da naj sok in uporabi gnojevke na mestu ugriza. In odstraniti skupne alergije pivo korenina peteršilja in pijačo za nekaj dni. Sesekljan peteršilj koren je razlog, da je mogoče uporabiti suhe korenine, korenine izpolnite skodelico vrele vode, morate vse to v termo 6 ur seva in se 1/4 skodelice trikrat na dan pred obroki za 15-20 minut.

Video: Piki insektov! Pomoč ugrizi | #edblack

Piki komarjev, čebel in os, je zelo dober sok mete. Bo treba sveže mete, je treba zgnetemo in to žganci pritrdite na mestu ugriza. Poprove ima antispazmodično, analgetično in protivnetno delovanje.

Tudi piki mesto insektov zamazan ognjiča tinkture na alkohol, lahko tinktura mogoče kupiti v lekarni, in lahko zagotovo pripravite sami, če imate ognjič rože. Namažite kraj piki na 5-6 krat na dan.

Prva pomoč okat Zdaj boste lahko zase in otroka, saj veš, kot za zdravljenje pikov insektov, ampak najbolj pomembna stvar je, da bi se izognili gnile in ne praskajte ugriz.

In ne pozabite preprostih pravil, ki bodo pomagali vsaj za preprečevanje pikov insektov. 

  • Poskusite se izogniti kraji, kjer žuželke, predvsem čebele, ose ...
  • Ne pijte pijače iz steklenice ni jasno.
  • Ne puščajte na naravo steklenice odprte pijače, škatle za sok.
  • Pred odhodom v gozd, čaka na zaščito kože pred insekti, vendar se prepričajte, da preberete navodila pred njihovo uporabo.
  • Če ste šli v gozd ali o naravi, nositi zaprte in ozke obleke.
  • Otroke in se pregledajo, ko se je vrnil iz gozda.
  • Poskusite tudi v gozdu ali v parku, ne jesti sladkarije, ali pa vsaj ne bodo pustili na varnem, v resnici pritegnili žuželke, tudi drobtine.
  • Fish je tudi zelo dobra privlači ose, se spomniš.
  • Ko se približuje oso ali čebel ni treba mahati z rokami in da ne bo nobenih nenadnih gibov.

Tukaj je pastirja fotografirali v naravi, moj mož. Tako zanimivo, celo malo smešno.

Video: Sting komara- kako odstraniti oteklino in srbenje | # Ukuskomara #edblack

kot za zdravljenje pikov insektov

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com