LoveForWomens.com

Meni za poroko. Poročni meniji doma

Ena izmed najbolj pomembnih dogodkov za vsako mlad par, povsem primerljiva z rojstvu prvega otroka

ali prvi dan zaljubljencev - poroko. In si vedno želeli imeti poroko je bila odlična - in bili srečni gostje, in mlado. Iz razloga, da je širina ruske duše ne varčevanje na tem dogodku in poroki v Rusiji je vedno hodil v veliki meri in v veliki način, mora biti miza zadovolji tudi najbolj zahtevne nepce. Napisati dober poročni meni ni lahko vsakdo - še posebej, če gre za poročni meni doma.

V tem članku:

  1. Kako izračunati meni za poroko
  2. Priporočilo številka ena - vsestranskost
  3. Pre-sprejem - ali jo potrebujemo doma
  4. Solate za začetek počitnic - to je pomembno
  5. Kot služi tudi obroke
  6. glavne jedi
  7. Na vprašanje o alkoholu

Meni za poroko. Poročni meniji doma

Kako izračunati meni za poroko

Bo se soočajo z veliko težav, zaradi česar meni na poročni mizi - to ni samo o prefinjenosti in različne hrane, dobavljene, ampak tudi njeno količino. Na ta srečen dan, res ne želim zapustiti nekateri gostje lačen ali ne dati priložnost, da preizkusite posebno poslastico. Zato je število obiskovalcev je ključnega pomena - bodisi, da bo poročni meni za 20 oseb ali meni poroka za 40 ljudi ali več.

Priporočilo številka ena - vsestranskost

Banket meni za poroko mora biti univerzalna - za jedi zamenljivi, tako da nihče ne ostane brez okusen. Še en zaplet - delovna mesta. Če mladi ljudje, večinoma, ne izpolnjuje vseh delovnih mest, gostje iz starejše generacije imajo pogosto stari topovi in ​​carinska. Diverzifikacijo meni na poročni mizi - vključno hladnih prigrizkov, sadja in zelenjave.

Na splošno velja, da meni poroka je precej težko za praznovanje doma. Seveda, na koncu bo še veliko cenejši kot v restavraciji za najem in naročanje hrane pa - še posebej, če je odtujitev mladih velika hiša z veliko parcelo (tu bo mogoče prilagoditi vse goste). In če je bila odločitev za praznovanje poroke doma, po vsem, je bilo odločeno, ni lahka naloga organizatorjev:

  1. Izračunajte skupno število jedi, razmerje za goste
  2. izračun obrokov
  3. Za študij sestave jedi
  4. Za pripravo za naknadno čiščenje in Olympus prisoten od umazane posode

Delo prek menija za poroko, je priporočljivo, da uporabite težavno hodi restavracijo - strežejo hrano v fazah. V tem primeru, hišo si urediti pravo restavracijo banket.

Pre-sprejem - ali jo potrebujemo doma

Razvoj poročni meni doma, ne pozabite na čas, ki bo mladoporočenca preživijo v matičnem uradu za mesto in smučanje fotografija. Nekateri gostje upravičeno ne želijo iti na te dogodke (poleg matičnega urada), za pozornost, ki jim ni nobene. In starejši in ne fizično sposobni stati toliko časa na nogah. Določen odstotek obiskovalcev, bo ostal v hiši - lahko se dogovorite za mizico s sendviči, prigrizki in sadja.

Za drago meniju, gostje na poročni mizi je razdeljen na postopno dobavo - to bomo ustavili kasneje. Mineralna voda, sokovi in ​​alkohol (za srečo in zdravje mladih) je obvezna. Ribe, meso, klobase, sir, sadje rezanje.




Solate za začetek počitnic - to je pomembno

Malo realnost. Poročni meni za 20 ljudi, ki morajo nujno vključevati solate. Prisotnost na mizi več vrst mesa in rib, ki jih je treba pozdraviti - tako da ste lahko sposobni zadovoljiti vse goste.

Meni na osebo na poroki, kot smo rekli zgoraj, vključuje solate. Praktični nasveti - kuhamo veliko majhnih sklede z solate, ne pa eno veliko skledo, v sredini tabele.

Kot služi tudi obroke

Ne pozabite, če je meni razvit za poroko doma, da ni razloga, da preplavijo obiskovalcem veliko količino hrane na začetku. Po vložitev predjedi in solate je treba dati čas in drugi del programa. sprejemati daril in počiva novopečena mož in žena, gostje družijo in ples, sodelujejo na tekmovanjih.

glavne jedi

Torej, kako oblikovati poročni meni za 40 ljudi, ki praznujejo doma, notranjost restavracije ne boste dobili. In estetska funkcija je zelo pomembno - to vlogo lahko glede na glavne tople jedi. Cela piščanec (ali več), velika polnjene ribe, prašič. Še posebej, če je poroka poteka v vasi - te jedi so preprosto nenadomestljiv. Ne smemo pozabiti, stranskih jedi - meni za poroko doma, mora nujno vsebovati jetra (kuhane), krompir, paro zelenjavo, in njihovo Sorta.

Vsak gost bo lahko dana možnost, da izberejo iz različnih živil, ki jih sama predstavljenih ali topla. Kratek poročni meni banket - meso na žaru, pečen ribe, Julienne. Kaj je res, če načrtujete meni poroka za 60 ljudi, lahko pride do težav z oskrbo. Konec koncev, domača kuhinja, preveč, želijo, da se sprostite na mizi.

Na vprašanje o alkoholu

Poroke ne more praznoval brez alkohola - je nujno potreben za menu banket za poroko. izračunati preprosto - 3 steklenice alkoholnih pijač za pet gostov in 2 steklenic vina ali šampanjca. Ne pozabite, da je veliko alkohola sperete - mineralna voda, je treba brezalkoholne pijače in sokovi prisotna v izobilju.





Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com