LoveForWomens.com

Moj pregled tinkture ognjiča aken. Kot mi je pomagala z aknami

Skoraj ves obraz z rdečimi izpuščaji na obrazu, načini, da se ukvarjajo z njimi veliko, vendar učinkovit na žalost zelo malo. Zato sem se odločil napisati mnenje o tinkture iz ognjiča aken, saj so iskali način, da se znebite njih. Jaz sem odrasel sedaj, vendar je koža v strašnem stanju: Obstaja veliko brazgotine

, razširjene pore in na bradi zbira veliko različnih manjših mozoljev.

Moj pregled tinkture ognjiča aken. Kot mi je pomagala z aknami

Kot sem boril z mozolji

Samo ognjiča tinkture akne mi je pomagal. Pregled bo prav o tem. In tako. Sem strašno utrujena od nenehnega boja z težave s kožo, in zato sem se odločil, da se zatekajo k drastične ukrepe - obiskala dermatologa. Zdravnik mi je napisal veliko veliko različnih vrst izdelkov, kot so drozge, ki jih je bilo treba opraviti dvakrat na dan. Poleg tega so bili predpisal antibiotike, na primer, "Dalatsin", ki je pomagala znebiti ogrcev in veliko vitamini.

Zdravnik je dejal, da se odstranijo brazgotine oblikovane na kožo, bo moral biti uporabljajo različne olupke, vendar le v spomladi ali jeseni. Če zanemarimo ta pravila lahko pojavijo temne lise. To pomeni, da se izkaže, da smo zasledovali cilj, za katerega je bil do znebiti nadležen mozolji in s pilingom, da koža lepa.

To je vse dobro

Ugotavljam, da za en mesec, ki se uporablja "Dalatsin", vendar pa akne ni nikoli prišel off. Seveda, sem opozoril, da ne more zapustiti hitro, vendar vsaj kakogo- učinek še vedno ni ...

Pogosto sem sam stiskal mozolje in zažgal mesto s pomočjo vodikov peroksid. Toda en dan po tem manipulacijo, sem začela iskati droge, vendar se je že končala. V medicine omari videl ognjiča tinkture akne, sem se odločil tvegati, kot se glasi, da ima v svoji sestavi alkohol.

Moj pregled tinkture ognjiča aken. Kot mi je pomagala z akne-2 Moj pregled tinkture ognjiča aken. Kot mi je pomagala z akne-3

Vzel vato in podrgnil kraj, kjer je bil spot zjutraj sem bil prijetno presenečen, da se je posušilo.




Zvečer moram ponoviti postopek, in naslednji dan ne duha ne sluha o njem! Prej sem včasih uporablja za Kauterizovati konvencionalne alkohol in razkuževanje kraj, kjer je bil prej mozolj, vendar so bile ugotovljene takšne hitre rezultate zdravljenja. Videti spremembo, sem se vrgel vse antibiotike, pretlačimo in uporabljajo samo tinkture ognjiča.

Občasno opažam, videz telesa in obraza podkožne akne, od katerih je ena pomanjkljivost. Torej, sem jih namažite tudi s tem tinkture, samo gredo veliko počasnejši, štiri dni kasneje.

real magic

Želim poudariti, da zaradi tinkture, znebiti akne in tudi moj fant! Pogosto na hrbtu pojavile številne mozolji, vendar sem Kauterizovati, in vse je bilo hitro in neboleče. Za skoraj šest mesecev sem bil z njim uporabljate to čudežno tinkturo in jo ljubil! Calendula ne samo diši, ampak tudi pomaga off nadležen mozolji.

Toda moj prijatelj mi je povedal, da je zanimiv recept za izdelavo želite vzeti tinkture ognjiča, kloramfenikol (dve tableti) in 3% delež borova alkohola. Previdno peretoloch kloramfenikol in dodamo alkohol.
Bris in dot po vsem obrazu. Mozolji hitro mimo, ni brazgotinjenje.

pomembne točke

Priporočljivo je, da se prilega flis za nekaj minut na mestu, kjer je bil mozolj, saj lahko na ta način vnetja veliko hitreje znebiti.

  • Poskusi, da skrbijo za vašo kožo, saj veliko lažje, da se prepreči nastanek vnetja, kot da se vključijo v dolgotrajnem zdravljenju.
  • Pridobiti sredstva, namenjena za nego kože v lekarnah, ki temelji na vaš tip kože (gl. Člen "Kako ugotoviti tip kože")
  • Koža potrebuje pravilno nego, tako da sem založena tonik naravne sestavine. Preprosto sem pivo vrečko cvetov kamilice, nastale brozge zamrzne v zamrzovalniku v posebni kalup in nato kocko in obrišite obraz. Nato sem dal ali naredi kremo, ki vlaži kožo in malo tonsko podlago. Pomembno je, da so vse te komponente iz iste serije.

Moj pregled tinkture ognjiča aken. Kot mi je pomagala z akne-4 Moj pregled tinkture ognjiča aken. Kot mi je pomagala z akne-5

Zvečer sem oprati katrana milo, in na koncu obrišite obraz z tinkture ognjiča, kot je opisano v pregledu tinkture ognjiča aken. Poleg tega uporaba masko in luščenje, ki vključujejo vrsto sadja kisline. Sem poskusil, da jih ne redko.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com