LoveForWomens.com

Kako zamisliti dekle na ovulacijo: praktični nasveti, posebnimi mizami in koledarjev


V trenutku, ko ženska ugotovi, ona je noseča, ona ne more čakati, da ugotovite, kdo bo imela fanta ali dekle? Vsaka mati, da otroka, bi se strinjala, da je izgled otroka - edinstven čudež, katerega dno je odvisna od mnogih dejavnikov. Zato je treba upoštevati, da je učinek na spol otroka in kako napovedati spol otroka na dan spočetja

.

Kaj vpliva na otrokov spol

Po spolnem odnosu z moškim, žensko vagino dobi več kot 450 milijonov spermijev. Sčasoma je večina od njih umre v kislem okolju, vendar pa najmočnejši lahko svojo pot skozi maternico in doseči jajce.

Dozorelo jajčece ni nosilec tla, tako da je vse odvisno od tega, ali bo sperma mogli prodreti skozi gosto površino jajce in ga gnojiti.

Če jajce dobi spermo z kromosom X, nato pa dekle, če je Y kromosom - dečka.
Iz tega sledi, da je spolni znaki prihodnost otrok prejme od papeža.

Ob preučevali vedenje sperme, lahko znanstveniki z gotovostjo trditi, da še vedno obstajajo nekateri dejavniki, ki vplivajo na otrokov spol. Dejstvo, da je aktivnost X in Y kromosomov zelo razlikuje med seboj. X kromosomi sami so velike, tako da se premikajo počasneje, vendar so sposobni preživeti v kislem okolju do 5 dni. Y kromosomi so manjši, tako da so bolj aktivni in se hitro premaknili na jajce, vendar je njihova vitalnost manj kot en dan.

Iz tega sledi, da če so spolni odnosi pred ovulacijo, je povečana možnost za deklico, ker je treba počakati do sprostitve jajčeca, in Y kromosoma niso sposobni. In če je intimnost dan ovulacije ali naslednji dan, bolj verjetno je, da je fant.

Strokovnjaki, strokovnjaki za prehrano pravijo, da lahko določena prehrana vpliva tudi spol otroka. Prepričani so, da "Pravica" hrana za 3 mesece pred zanositvijo ima vpliv na to, kdo se bo rodil. Če želite, mora punčka najbolje jesti zelenjavo in mlečne izdelke. Pri načrtovanju je treba dečkov, da bi jedli več mesa, gobe, krompir, sadje. Večina prehrano verjamejo, da lahko ta metoda vpliva do 80% na otrokov spol.

Kako izračunati ovulacijo zamisliti dekle

Menstrualni ciklus je glavni pomočnik, da se določi dan ovulacije. Serijsko je 28 dni, vendar je njegova dolžina je lahko večja ali manjša, je veliko odvisno od fiziologije žensk in zunanjih dejavnikov.

estrogena je ženski hormon ima močan vpliv na stanje maternice in ga pripravlja za prihodnjo oploditev jajčeca in plod. Če predstava ne pride, potem je lupina na steno maternice začne luščiti in postopoma pride ven. Tako se začne menstruacija, ki ima takšne značilnosti:

  • Na prvi dan najbolj obilne krvavitve;
  • Običajno krvavitev traja 3-5 dni;
  • Ko 14 je cikel 28 dni dan ovulacije (lahko dan nekoliko razlikuje).


Za natančno izračunati dan ovulacije, je potrebna ženska dva meseca za merjenje bazalne telesne temperature in za praznovanje branje v menstrualnem koledar. To pomeni, da boste morali, da bi vaš koledar ovulacije zamisliti dekle. Merjenje je najbolje narediti zjutraj, ko niste dobili iz postelje. Na dan ovulacije temperatura močno naraste na 0,5 stopinj, čeprav bi to predstavo postopno zmanjševati.

Ovulacija dan se lahko pojavijo tudi pri nekaterih bolečih občutkov, saj pride do rupture izhod oocit folikle in ogromno oddajajo hormonov. Da bi izmerili prisotnost hormonov v telesu, lahko kupite posebno napravo. Mimogrede, lahko tudi učijo na za ovulacijo kako izračunati gestacijski starosti in ne samo.

Izračunamo sami

Izračunali smo se ovulacijaZa izračun ovulacije zamisliti dekle je potrebno, da prevladujejo spermo z kromosom X. Če želite to narediti, izračun dan ovulacije. Ker je X kromosom ohraniti svojo vitalnost, je treba, da je intimnost 2-3 dni pred ovulacijo. Po sprostitvi zrelih jajčnih preživelih kromosom X lahko uspešno oploditev.

Lahko ustvarite koledar, na katerem povečuje verjetnost spočetju dekle (s pričakovanjem, da je menstruacijski ciklus 28 dni):

Izračunali smo datum pojmovanja tabele dekle

Koledar za izračun možnosti zamisliti dekle

Obstajajo tudi druge vrste namiznega ovulacije, naj pripravijo dekle. Tako je japonska načrtovanje tabela malček je sestavljen iz dveh delov. Prvi se upošteva. Na križišču zvočnikov z mesecem rojstva staršev lahko videli sliko, ki bo prevzela pol otroka.

Izračunajte sami mesec rojstva matere in očeta

Japonski tabela po mesecu rojstva matere in očeta




V drugi tabeli, da bi našli nastalo sliko in ugotoviti, kateri mesec najverjetneje zamisliti dekle.

Izračunajte si v mesec bolj verjetno, da zamisliti dekle

Japonski tabela za izračun največjo verjetnost zamisliti dekle

Veliko ljudi uporablja kitajsko tabelo za izračun otrokovega spola. Kitajski modreci verjel, da lahko v vsaki starosti ženske ob določenih dnevih zamisliti dekle. Da bi ugotovili, kako punčka, morate vedeti, koliko polnih let svojem maternem in gnojenja mesec. Glede na stičišču podatkov v tabeli in tla navedeno otroka.

Izračunali smo na svoje kitajske tabele za izračun spol otroka

Kitajska tabela za izračun otroškega spola

kontracepcijske tablete imenaNosečnica med drugim, da je še veliko za naučiti in narediti. Torej, so zdravniki svetovali, da ne pozabite, da storijo Madeži na flore, dekodiranje kateri strokovnjaki bo povedal veliko o zdravju žensk. In, v primeru kakršnih koli težav, bo zdravnik hitro se ukvarjajo z njim.

Nič manj pomembno je, da ugotovite, o drugih kazalcev, ki vplivajo na fizično stanje ženske. Na primer, v članek smo pisali o normalni testosterona pri ženskah. Na splošno je raven hormona je zelo pomembna funkcija, zato morate vedeti o njih.

Mnenja so poskušali

Mnenja so poskušali mamePonujamo vam branje preglede na plodnost ovulacijo dekleta, ki je prijazno delijo z nami, da preizkusite tehniko žensko.

Victoria:

Je izračunal, da bi rodila deklico. Več resnični zdelo, da mi je japonski mizo. O možu skušal zamisliti dekle. Ultrazvok je pokazal rezultat, ki smo želeli toliko - smo res rojeni otrok. Ne vem, ali je na mizi, bodisi po naključju, ampak moj mož in jaz sva zelo srečna. Priporočam in drugi se sklicujejo na to mizo, po mojem mnenju, da je občutek v njej.

Alain:

Moj mož in jaz užival tabelo za izračun datuma ovulacije. Pred tem je dejavno poskušali, da zaloge na kromosom X. Na dan ovulacije so pričakovali čudež - da sem noseča! Potem sem šel k zdravniku, ki me je poslal na ultrazvok. V raziskavi je dejal, da bomo imeli dekle. Bili smo izjemno veseli !! Zdaj smo dvignili drobtine in ne morejo dobiti dovolj.

Mnenja so poskušali ženskeTatiana:

Izkoristil sem kitajski tabeli "napovedati", njegovo dekle. Metoda je zelo preprost, vse, kar je potrebno je, da poznate svoje polne starosti (sem bil takrat 25 let) in poseben mesec oploditve (februar). Zdaj imam lepo otroka, Valentina! Zdaj vsi njegovi prijatelji svetovali to metodo.

Video pomoč

Ta zgodba vam pove, kako načrtovati spol otroka, in, če želimo, da se zamisliti dekle ime.

Ta video bo pomagalo dekleta za izračun ovulacije pravilno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com