LoveForWomens.com

"Akademija kozmetike doma" na moji spletni strani!

Pozdravljeni, dragi prijatelji, bralci in obiskovalci!

Ko sem ustvaril ta blog (več kot eno leto nazaj), sem res želela, da se razdeli v svojih receptih za naravne domače kozmetike, ne le domače maske za obraz in lase, pa tudi receptov kreme, geli, mazila, šamponi, ki se lahko iz doma s svojimi roke. Vedno sem si želel imeti Spletna stran domov kozmetika.

Toda, ko je prišel do njega, sem spoznal, da je moja osebna poznavanje na območju zelo majhna, da je pisanje teoretske pozicije z recepti, zbranih prek interneta, ne zanima in nihče ne potrebuje, in prevesti to idejo pravi v življenju, morajo imeti veliko učenje, praksa, in poskusite, da preverite vse svoje izkušnje.

Zato je ta ideja, sem se odločil, da se za prihodnost in tesno sodeluje dokončanje vseh vrzeli v svojem znanju. V tem obdobju sem vestno zbiranje informacij, je obiskoval predavanja, mojstrske tečaje, in obrnil vse svoje stare inštitut zapise ...

Bog, če bi le vedeli, kako koristna teorija nam je bila dana na inštitutu na temo (smo se naučili, da bi milo, da emulzije, kreme, olja), da bi se ohranil vse, potem pa proizvajalec doma make-Malo sodeluje, je bilo bolj te možnosti pri pridobivanju delov, ni bilo vse, kar vabljiv lepoto domačega mila, ki je zdaj navdihuje bolj pripravljeni, da se naučijo, kako kuhati.

Naredili smo dolgočasne emulzije in kreme treh skupnih sestavnih delov, valjano svečke iz kakavovega masla, in kuhanim katrana milom.

To je samo 9 let ...

In proizvodnja domačih kozmetičnih izdelkov in milo odločitev postala ena od novih hobi sodobnih žensk.

Pojavil spletno nakupovanje in napolnjena z eksotičnimi eteričnimi olji, emulgatorji, stabilizatorji, naravni konzervansi, z vsemi vrstami steklenic in kozarcev, embalaže, orodja, vse tiste, na začetku ne bomo niti sanjal.

In kar je najpomembneje, da je bila informacija, zanesljivi viri informacij: knjige, video posnetke, znanih strokovnjakov, delavnice zahodne strokovnjake na področju domačega mila in kremovareniya.

Več o tem, kupi, vzemi in ne ... To bi bila želja in fantazija.

In želje in fantazije, imam več kot dovolj :) Poleg tega, zdaj razumem točno, zakaj sem na Inštitutu preživel pet let svojega življenja na spoznanju, da le 10-20% pri mojem delu v lekarni, ki se uporablja.

In sem bil fasciniran, očara s študijo celotne proizvodnje domačih kozmetičnih izdelkov v teoriji in v praksi. Znanje nabrali veliko izkušenj malo manj, in da je prišel, boste potrebovali nekaj? To je v redu, poskusite, eksperiment in prakso.

Še posebej, ker sem imel vse možnosti, da to storite!




1) Najprej, za celotno obdobje imam sama oblikuje svoj "dom laboratorijsko Beauty" :) V okviru svojih poskusih, da odkrijejo nove trgovine, kupil in raziskovali različne zanimive sestavin in zdaj imam skoraj vse, kar je za izdelavo domača kozmetika.

(Če naštejemo le del 10)

2) Drugič, sem kupil in študij veliko knjig, priznano in cenjeno strokovnjaki v domu kozmetike, ki so mi povedali številne nenavadne in neznane vprašanja in predlagal, kje bi dobili najbolj natančne podatke (internetnih virov je, delavnice z znanimi proizvajalci domačih kozmetičnih izdelkov ).

Video: Kreme za otroke | Kamila Skrivnosti Izdaja 93

Zdaj vem, koliko si lahko shranite doma kozmetiko, zakaj ni kozmetika brez konzervansov in vsaka od njih niso nevarne, kar je najbolj pomembno pri izdelavi domače kozmetike in še veliko več.

predvsem me je navdihnila Karen Gilbert, vodilnega svetovnega strokovnjaka za ustvarjanje domače kozmetike in parfumov.

Video: Tatiana Gorinovich. Moje priljubljene KOZMETIKA odhodne 2016

Domačih strokovnjakov Anna Margolin - kandidatke bioloških znanosti, v preteklosti - znanstveno urednik revije "kozmetike in medicine," avtor knjige "Nova kozmetiko". To so njihove izkušnje in znanje, ki mi bo kot podlaga in glavni vir informacij.

Osnove kozmetičnega kemije. Osnovni pojmi in moderne sestavine.

3) Tretjič, danes vem, da je to zanimiva tema za toliko bralci mojega bloga, in to pomeni, da sem lahko srečen, da delijo vse te informacije z vami in morda nekdo navdih, da bi poskušali začeti samostojno pripravo domače kozmetike in koristi od tega ne samo koristi, ampak tudi izredno veselje in zadovoljstvo.

Za to sem odprl novo poglavje v svojem blogu in ga poimenoval

"Akademija kozmetike doma za začetnike"

Video: Konzervansi v kozmetiki, doma: to potrebno ali ne?

V tem poglavju bo samo izdelki z mojim dokazano recept foto domu kozmetike v obliki krem, pomad, geli za tuširanje, kopeli pene, milo recepti, mleko, toniki.

Vse, kar se prodaja v trgovinah, ampak samo iz naravnih sestavin.

Jaz jim bom kuhamo sami v svojem domu "mini-lab", ki ga je strokovno znanje svetovno priznanih strokovnjakov na področju voden. In kako se bo izkazalo, bomo videli kasneje.

Torej, kdo zanima, se nam pridružite, da nas učijo skupaj!

Jaz bi bil zelo vesel, da vse vaše pripombe in predloge v zvezi s tem vprašanjem!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com