LoveForWomens.com

Kako pripraviti kopel z mlekom in kakava? Cappuccino Bath

Lep pozdrav!

Ne tako dolgo nazaj sem govoril na svojem blogu o tem, kako narediti kopel Kleopatre doma in deliti recept z kakavovo masko.

omenil tudi mimogrede, da je tam tudi kopel s kakavom in mleko za lepoto vaše kože.

KOPEL LEPOTA s kakavom in mleko

Video: mint kakav in penasti bonboni

Na splošno, sem se odločil, da ne ustavi in ​​nadaljuje svoje poskuse v tej napravlenii.Postarayus na kratko opisati vse svoje prednosti, tako da zagotovo ne dvomim, in se prepričajte, da poskusite to recept za lepoto.

Sestavine za lepotno kopel z dodatkom kakava in mleka

Kakav za kožo

kakavova zrna - je preprosto ogromen in biološko aktivnih snovi, kot so PP vitamini A, B1, B2 E, F- elementov v sledovih: natrij, kalij, železo, magnezij, kalcij. Vendar pa vsebuje tudi beljakovine, fitosterole, Metilksantinska, teobromin, ki so blagi afrodiziak, ki lahko dvigne ton telesne kože.

Video: Kako narediti kopel bombo z lastnimi rokami

kakav zrna vsebujejo polifenoly-antioksidanti, ki je učinkovit boj proti stresu in zgodnje staranje. Kofein !!! Kurjenje maščobe sestavni del mnogih celulitu kreme. Učinkovito obnavlja elastičnost kože, odlično prekrvavitev, pospešuje razgradnjo maščob, prispeva k bolj aktivni proces boja proti prekomerne teže.

Mleko. Mleko, zlasti iz kislega mleka je vir mlečne kisline, ki je sposoben za luščenje in mehčanje kože. Tu lahko dodate koruznega škroba, ki je popolnoma nahrani, zmehča kožo, ji daje žametno učinek in motnost.

Video: cupcake z mlekom v multivarka in pripravi okusne kreme

KOPEL LEPOTA z mlekom in KAKAV




Malo sem dve vrsti mleka kopeli s kakavom njihovo pripravo iz mešanice mleka v prahu z kakava in mleka navadnih.

  • Za pripravo suhe zmesi mora sprejeti kopel in pomešamo 100 gramov kakava v prahu in 100 g mleka v prahu in 1 žlico žlico škroba (prednostno koruzni dol).
  • Takšna količina sestavin 1 vannu.Takuyu izračunano na suho mešanico se lahko izvede v večjih količinah.
  • To je mogoče shraniti za dlje časa v suhem prostoru pod pokrovom.
  • Dobljeno zmes dodamo 1 skodelico tople vode.
  • Zelo previdno premešamo in taline v vodni kopeli, zmes pridobljena enotnosti.
  • Dodamo 2 žlici rastlinsko olje (sem olivno olje ali makadamija) in prelijemo celotno mešanico v kopel.

Če želite pripraviti kopel z mlekom iz navadnega mleka, samo zamenjajte jih suh, pri čemer 100,0 kakav 1 skodelico toplega mleka in odpraviti vodo iz retsepta.Vse dodamo ostalo v enaki višini in v istem zaporedju.

Ob kopel za 15-20 minut.

Video: kopala v modri kopalnico z velikan ORBIZ, BABY Bonomo in barve Buffy

KONTRAINDIKACIJE

Kopel s kakavom, zaradi kofeina in teobromin, ni mogoče uporabiti za bolezni srca, benignih in malignih tumorjev, duševne motnje, krvne bolezni, alergije na čokolado, nosečnosti, in v kritičnih dneh.

Ampak ne obupa, če ne morete uporabljati to lepoto kopel, da Kleopatrina kopel med in mleko ali mleko in datumov!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com