LoveForWomens.com

Reši me iz mravlje!

Videoposnetki: dobil smo ujeti v Maynkraft ..! WORLD velikani in ANTS v Minecraft! SERIES - 6: KONEC!

Pozdravljeni, prijatelji! Pišem ta članek o čustveni impulz. Nisem pričakoval takšnega brezpravja, čeprav zdaj živim v 7. nadstropju.

In bilo je tako, sem ga prvič videl en dan potem, ko so prispeli štiri, in tretji dan je bilo 20 kosov. In vsi so se plazi po mojem računalniku.

Kako se znebiti mraveljInvazija mravelj je začela!

Oh, kako sem CHISTYULYA in na vhodu v novo stanovanje Jaz si vse oprati in očistiti. Vendar je bilo 2 tedna in še vedno napadel mojo hišo, in začel Stomp na njem s svojimi tacami.

In kje misliš, da sem jih našel? Pričakujem, da bi jih videli v kuhinji, pri mizi, kjer smo jedli, vendar so pozabili na "pogonski vkusnyashek" - moj računalnik.

Sem sedel na računalniku zjutraj, in se tiho plazijo na računalniku, vzpenja gumb in nekaj, kar je potikal. In včeraj je bilo štiri stvari, in zdaj sem prepojen z 20 !!!

Mravlje so poslani skavte najprej, in potem, če je nekaj uchuyat, nato povedati drugim. Torej, vsak dan pa se pomnoži v geometrijske napredovanje!

Tudi včeraj, mož je rekel: Daj no, jih pustite, da jim čisto iz računalnika. In zdaj je začel iskati informacije, kako se znebiti od njih.

Tukaj sem sedel in ofigevayu takega brezpravnosti in ti napišem izkušnje današnjem boju s tajskimi mravlje.

Kako pobegniti iz mravlje:

1. Ne puščajte hrane odprta, vrečah

Kako se znebiti mravelj

2. sladko - v hladilniku. Mravlje takoj vonj, ki je sladek.

3. Sadje v hladilniku. Ne skrbite, da so tam sami dozreyut

4. pod mizo noge postaviti posebne zabojnike in jih napolnimo z vodo. Če je hrana in pustite čez noč, je bilo samo v tej tabeli.

Video: Pokaži in povej • me Save od moje matere v zakonu!




Kako pobegniti iz mravlje

5. Vsak dan, brisanje mize in kuhinjo ploščice.

Kako se znebiti mravelj

6. mesto računalnik na posebni tabeli (glej. P. 4)

7. Ne shranjujte smeti, odstranite (v tej vročini, sem vrgel ven smeti 2-krat na dan).

Z možem tekel okoli hiše v iskanju mravelj skavtov. Zdaj sedim v izčrpanost, in moj računalnik je v hladilniku, zavit v 3 paket. Preberite, kaj mravlje ne marajo mraza, vidim, če se bo ta svet deluje in dosegli svoj cilj našega eksperimenta.

Če bi bila hiša mravlje:

V prvih dneh prideš v hišo, "tabornike" in vaša naloga - da jih likvidirati! V nasprotnem primeru, da teh poti bodo šle vse begunce, ki želijo bivati ​​v prijetnem domu.

  1. Neusmiljeno jih mokro!
  2. Kupi zdravilo za mravlje svinčnikom ali spreja.
  3. vse površine z alkoholom, kjer ste jih videli sperite. Nisem imel alkohola, vse je bilo na čistilno milo.

Pepelka danes vydraivala in očisti. Princ ne čakati, ne prihajajo &# 128.578; Upam samo, da se mravlje izginejo in nikoli prišel v mojo hišo.

Konyashki kako izčrpana, teče okoli hiše s krpo in spray za mravlje.

Nato je pljunil in se odločil, da bo kokteylchik z banano. Ne za nič je nosil s seboj v mešalnik iz Jekaterinburgu. Vse, kar potrebujete, da banane in mleko.

Bananchiki je 2 in 350 ml mleka, vse pravilno stepeno mešalnik. Sem celo vstal veliko pene.

mlečni napitki

Nalijte v skodelice in moj mož in jaz užival okusna. Tudi se sladkor ni dodal banane so zelo sladek

Kako vam je všeč članek? Drugi načini boja z lokalnimi mravlje na Tajskem ne vem. Mogoče kaj svetujete? Hvala! Na to imam vse. Srečno vsem.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com