LoveForWomens.com

Naše stanovanje v Hua Hin

Lep pozdrav vsem, dragi blog bralci!

Kako vam je všeč? Iz enega okna v stanovanje vsako jutro videti gore, z velikimi oblaki, imajo na vrhu gore. In v drugem oknu, da pogled na svetlo modro morje. Zaveda, da je v drugem delu zemljišča je že zima, sneg in mraz. Brrr-PP-R.

Samo danes, da me spomnite moje stranke. Piše pismo, da je potrebno postaviti snežne lopate na svoji spletni strani. Sedim in ne razumem - tako kot poletje zdaj. 5 minut kasneje, sem spoznala, da je sedaj v Rusiji Winter Božiček se pripravlja darila za novo leto &# 128.578;

O tem, kaj prizadevanje smo šli prek nepremičninskih agencij v Hua Hin, pred izbiro stanovanju, sem skušal opisati članek "Najeti condo v Hua Hin. - naše izkušnje" In izkušnje in izpolnjujejo zanimivih ljudi.

In smo se ustavili na izbiro na kondominij imenovano "Sport Villa". Na njem sem prebral pred potovanjem na Tajsko na forumih in v nenavzočnosti, mi je všeč. Ampak jaz ne mislim, da je to, če bomo živeli!

UPD: od januarja 2015 smo morali zapustiti ta stanovanju in povozil.

stanovanje

Kondominij «Sport Villa» Hua Hin

Kondominij «Sport Villa» Hua Hin

Naša kondominij je:

Bazen 1 № - majhen, približno 15 metrov. Vsako jutro namesto zaračunavanja za 20-30 minut plavati. Bazen je vključeno v ceno.

Sem plavati v bazenu

dnevno polnjenje

Pool 2 № - 35-40 metrov. Ne meri, ampak res super. Vsako jutro čisto "sesanje" dno bazena. Kje ste videli, da je naša Basik tako čist? Stroški obisk - 60 baht.

Velik bazen v stanovanju

Velik bazen v stanovanju

telovadnica. To velja za eno izmed najboljših trenazherok Hua Hin. 1 obisk bat 80.

Prvič na obisku trenazherka, sem več ofigevala s tem, kar je videl: tam se ukvarja s starimi ljudmi. Ja, si predstavljam svoje stare starše, hodi v telovadnico. Seveda pa niso več sami ukvarjajo in obremenitve je narejena manjša, vendar so ti fantje. Seveda pa je za Evropejce, ki prihajajo, da se sprostite, ampak tukaj gre in veliko Thais.

Poglej dedek tem pritiskom noge ali babico, ki omogoča zgornjo povezavo, sem zdaj res motivirani, da gredo naprej in še naprej delati. In ko sem pa toliko, želim videti in se počutim mnogo bolje.

In mesto je naša mi zelo veliko.

Lokacija stanovanje v Hua Hin

  • Do morja 5 minut hoje (ampak najprej boste morali iti na prometni cesti)
  • Južni del Hua Hin (pisal o tem, da je bolj donosno kot)
  • V bližini trgovine 7/11, Family Mart
  • 15 minut hoje na trgu (kolo je veliko hitrejši)
  • Makashnits blizu
  • Center mesta blizu (gremo peš ali z avtobusom za 10 baht)
Omamljanje pogled na morje

Živimo v 7. nadstropju in smo lahko videli morje.

Na ostalih oken - s pogledom na gore, na katerem stoji tempelj.

Na drugi strani okna - pogled na gore, na kateri stoji tempelj

Prvi teden sem bil samo na gori in gledal. Še posebej mi je všeč zjutraj, da si za njih. Nekje nenadoma se zdi velik oblak megle in pokriva celotno vrh gore.

Z ruskimi standardi, zdaj živimo v dvo-sobno stanovanje v s površino okoli 60m2. Oglejte si video na koncu članka in se prepričajte sami.

Šele po prihodu v stanovanju, smo izvedeli, da živimo v 2-združeno stanovanju. In ker je tako kotna obrne pometanje poglede iz različnih strani. Največji plus kotiček stanovanje na Tajskem - prek njih nekako prehaja vetrič.

Kaj je v našem stanovanju

  • kuhinja
  • dnevna soba
  • TV soba
  • velika spalnica
  • 2 kopalnici

hodnik

Stanovanje se začne iz hodnika, vendar pa je tako majhna, da smo odstranili čevlje in takoj šel skozi v kuhinjo.

kuhinja

Pogled iz dvorane

kuhinja

Na Tajskem, majhno kuhinjo, vendar pa ima vse, kar potrebujete za kuhanje - hladilnik, gospodinjski aparati (mikrovalovna pečica, štedilnik riž, vode).

Kuhinja v naši hiši

Kuhinja naše stanovanje

Ravno nasprotno pa je majhen električni štedilnik 2 gorilniki. Vse jedi na voljo. Imamo celo vprašal lastniki lase pomivanja posode in perila, in nam povedo, da je kupil in prinesel.




Kopel № 1 (tuš)

Bath se nahaja tik ob vratih kuhinjo za ribe. Zelo udoben način, ko ste prišli na plaži, in pesek na noge. Stopala oprati in nato sprehod po stanovanju.

kopalnica

Tuš v bližini kuhinje

Na veliko delovno površino z umivalnikom, tako da lahko poskrbi vse vrste stvari, čeprav na Tajskem sem vrgel kozmetike na dolgi škatle in ne spomnim, kaj ne obžalujem.

dnevna soba

dnevna soba

Dnevna soba s stekleno mizo in oblazinjenih stolov

Zdaj sem spoznal, da je steklo tabela ne bo kupil. Ko sem se naslonil na njega z ene strani, tako da je na drugi strani povečal delovno površino. Izkazalo se je, da je namizna ni priložena. Tako trdno, vendar še vedno strah in dal vse, kar je v sredini.

Dnevna soba v stanovanju

Pogled kuhinji

Feet podkovan z stol "kopel" mravelj. smo že tava mravlje Jaz sem upal, da bi našli nekaj sladkega. Obračunavanje 2-3 krat na dan, da mečejo smeti. Vsi so videli in vonj vse &# 128.578; Vse sladke - v hladilniku, in računalnike dal na mizo.

Pogled skozi okno Mountain

Pogled skozi okno Mountain

Ampak najbolj neverjetno stvar v tej sobi - to je neverjetno pogled na gore. Zjutraj sem se zbudil pred mojim možem in sem šel odpreti zavese. Ker prva bo pogled na gore in templja.

TV soba

TV soba

Kavč in TV velik ravnim zaslonom.

V večernih urah, smo sedli z mojim možem in gledati film ali oddajo v angleškem jeziku.

sobe

Big Telly - gledanje filmov v angleškem jeziku

Sprva težko razumeti, in sedaj je veliko lažje. Tukaj na tej strani sobe lahko ogledate na morje, in na dnu velikega bazena.

spalnica

Stanovanje v Hua Hin - Spalnica

Velikosti Bed «velik velikosti»

Kot želite, in pojdi spat - skupaj ali čez. Si predstavljate, naša soba je bila le ena stanovanju. Ta postelja ne bi šli tja. Okna spalnice imajo tudi pogled na morje. Kako lepo.

2 velika omara

2 velika omara

Tukaj nimam premakniti stvari moža, da se prilega svoje. En primer - za svoje obleke, moja druga &# 128.578;

In tudi moj toaletno mizico

In tudi moj toaletno mizico! Vse moje stvari končno na svojem mestu.

Kopel № 2 (čisti zobje)

Stanovanje v Hua Hin - tuš

Obstaja že kad

Potem smo se akrilno kad. Verjemi na Tajskem je veliko lepše, da stoji pod tušem prohladnenko. Grelniki tečejo in še prelijemo njeno celotno kopel, voda je kul. Torej, tukaj smo samo čiščenje zob.

Video o našem stanovanju v Hua Hin

Še en zanimiv video za gledanje svoj video kanal &# 128.578;

Stanovanje smo v najemu za 3 mesece, mislim, da je zelo normalno življenje videti povsod. Da, in želim, da praznujejo novo leto na Tajskem.

Po ceni 16 tisoč izkazalo. Bahtov na mesec + svetlobe in vode na števec za plačilo. Kmalu primerne plačilni pogoji, bomo videli, kaj količino dela. Rečeno je, da je večina občinskih nabira zaradi klimatske naprave, vendar jih ne uporabljajo. (Opravil v preteklem mesecu za 600 gospodinjstev z električno energijo in vodo 200 bahtov)

V tem slovo. Vse dobro razpoloženje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com