LoveForWomens.com

Meni Pogostitev: ustvarite svoje?

Vsebina:

  1. Glavna stvar - vse izračuna pravilno
  2. Je približno meni za nadaljevanje?
  3. Kaj jedi raje?
  4. Praznik ne bo mehka?

Priblizhaetsyaprazdnik, in ne navaden, in velik - praznovanje ob obletnici, godovschinyvazhnogo dogodke, poroke! Si pripraviti vnaprej, razmišljajo vse podrobnosti: kaj restavracijo in kavarno, da izberejo, kateri glasbeniki povabiti kakdolzhen videz dvorano, in končno, gre v meni banket.Ustvari meni banket. Fotografije iz brjunetka.ru mesta

Glavna stvar - vse izračuna pravilno

Udeleženci Sostavitspisok festivala - prvi korak, ki vam bo pomagal zagotoviti vsenyuansy prihodnje praznik. Možno je, da se upošteva starost, razmerje med moškimi in ženskami, državljanstvo, okusov udeležencev, tako da bo vsakdo lahko praznik prikazovanje ne samo zadovoljiti lakoto, ampak tudi, da bi dobili pravi užitek, da oceni vnimaniehozyaev.

Horoshiyprazdnik začne s torbico in za izračun proračuna, ki jih je treba dobro pripraviti na sadministratorom seja - sam bo približno meni.

Reci chtoBog hrano, hudič - kuha. Če ste seznanjeni s kakovostjo dela povarovv izbrano institucija, da bi razpravljali o meni z brezplačno organizatsiyubudet veljajo le za seznam specifičnih živil, okrasitev dvorane, cen rasstanovkistolov. Sicer pa je bolje, da preživijo čas in predvaritelnoposetit restavracijo, naročanje nekaj jedi banket izbor.Izdelujemo meni sami. Fotografije iz tvoja-svadba.ru mesta

Je približno meni za nadaljevanje?

Opytpodskazyvaet, da bi bilo resnično smiseln meni osredotočiti na takieproportsii:

  • predjedi - 3 - 6 imena;
  • Vroča - 1-3;
  • Drugi tople jedi z različnimi izdelki (meso, perutnina, ribe) - 1 - 4;
  • garnishes - 1 - 4 (zelenjava, riž, gobe);
  • žitni izdelki (torte, pita kruh, Brioche) - 200 g na osebo;
  • sladice - 2;
  • sadje - 200 - 300 g;
  • mineralna voda, sadni voda - 300 - 800 g;
  • sok - 200 g;
  • pri etomnekotorye dobrotami (kaviarja, dimljeni siri) se meri od oboma0,25 - 0,5 1 deležih ene osebe.

Izberite duhove optimalnoekolichestvo bo preučevanje seznam povabljencev, ampak v povprečju so upravičeni naslednji izračun:

  • 200-400 ml žganja;
  • 400-700 ml champagne vina 1.

Kot govori, kar je najpomembneje - praznik ni samo zabava za začetek, ampak vovremyazakonchit. Trajanje dogodka, bo tudi vplivala na količino izakusok pijač.Kako izračunati meni za poroko samochtoyatelno. Fotografije iz spletne strani https://tvoja-svadba.ru/

Kaj jedi raje?

Okusne, dišeče, umetelno okrašene posode za čudovito okrašeno mizo kaknichto drugo ustvariti praznično razpoloženje in združuje ljudi. In okusi vsehraznye. Da bi zadovoljili večino gostov, na presenečenje in da se seznanijo s prvotnimi, specialitete, morate najprej preučiti meni banket restavracijo.




Zatemuchest, da je število vsake vrste dobrotami izračuna s številom pregledov + 5% (možnih dodatkov in preferenc). Obojestransko s količino teže, ki traja vse proizvode napersonu na pojedini 5 - 7 ure - približno 1,0-1,5 kg. V traditsionnyyperechen predjedi in solate lahko vključujejo:

  • solate, "Olivier", "Mimosa", "Cezar", "sled pod fur coat" koktajl izmoreproduktov;
  • Prigrizki: žolca, Julienne, mini nabodala iz piščanca, govedino, sir krožnik;
  • osnovni glavne jedi: biftek, svinjska pečenka, piščanec, kebab, kebab lyulya- teletina, file ribje omake;
  • neželenih jedi: klini krompirja, na žaru, pomfrit, pyure- riž, jajčevci, zelenjava z gobami;
  • sladica: izbrane sezonsko sadje;
  • pijače: voda, sadje in peneče, brez plinov soka, Pepsi, kvass;
  • o torta za rojstni dan Prav tako ne more biti pozabljena!

V povprečju ena oseba na kakovostno restavracijo, bo ta izbira stalo summuot 1200 do 2000 rubljev. Seveda, bo skrbnik ponudili poseben banket ifirmennye jedi.Kanapeji - super za stranke in navadne mizo. Fotografije iz kakimenno.ru mesta

Praznik ne bo mehka?

Goryachitelnyenapitki široko zastopana v menyurestoranov. Pravi M. Zhvanetskiy izvestnyyznatok tradicije, nekoliko alkoholna odmerki je neškodljiva v kateri koli količini. Seveda, se bo razpon institucij Ivashov domišljije določi izbiro, vendar vodka, konjak, viski, vino, šampanjec, je treba dozirati v razumnem obsegu. Natakarji so vedno bolj govorijo Otomi, da pitje na banketih postala manjša. Smo izrazili upanje, da v vashemsluchae naj bo tako. V povprečju, pijače dodati 500 - 800 Rublein vsaka odrasla oseba gost.

sestavite meni za svatbo. Banket - ne samyykulminatsionny poroka trenutek, vendar trdi, da je najdaljša idorogoy del nje. Dober vodja restavracije bodo poskušali prevzeti vsedetali pripravo menijev, ampak pripraviti delovno različico koristno. Variantovmozhet biti nekaj, opredeliti sglavnym. Približno menyuna banket poroka za 40 ljudi lahko videti takole:

Holodnyezakuski, solate

  • Izbrane več vrst sira (tabela nastavitev v sredino mize) - 10 kos. STA 100 persona;
  • izbor meso - 10 plošč 100 g;
  • polnilo - 8 pladnji 100 g;
  • mini tortice s kaviarjem - 40 kosov. do 12 g na osebo;
  • Solata "Cezar" - 15 kosov. 60 g;
  • Solata "Olivier" - 15pcs. 60 g;
  • Oblečena sled - 15 kosov. 60 g;
  • morski sadeži solata - 10 kos. 60 g;
  • Julien - 25 kosov. 60 g.
  • mini piščančji kebab - 25 kosov. za '60Pijače na banketu: na seznamu. Fotografije iz security-feel-better.ru mesta

Goryachieblyuda izbira

  • zrezek govedine - 9 kosov. 50 g;
  • svinjska pečenka, piščanec - 9 kosov. po50 g;
  • žar - 8 kos. 100 g;
  • kebab telečje - 5 kosov. 50 g;
  • file ribje omake - 9 kosov. za '60

Okrasimo na volitvah

  • klini krompirja, na žaru, pomfrit, pire krompir - 30 kosov. 75 g-<
  • Slika - 5 kosov. 70 g;
  • jajčevci, zelenjava, gobe - 5 sht.po 75 g;
  • sladica 8tarelkah 250 g

Stoitogovorit vodja banket ob prisotnosti otrok. Kot pravilo, dober restoranpredlozhit popusti: brezplačna prehrana za otroke, stare do 7 let, 50% plačilo za tiste komu8 -12 let. Bolje je, da meni, ločen otroški. Ponudba za zagotavljanje kuhinjo svoimiproduktami, razpravljali o možnosti nakupa alkoholnih in drugih pijač - je dopuskayutpravila številne institucije. Kot rad rečem Elizabeth Gilbert: "Včasih edastanovitsya le trdo valuto" .Hochetsya želim lepo banket, resnično zabavno! Naj bo praznovanje bo izhodišče schastlivogoputeshestviya mlado življenje!

ponudba poroka TOASTMASTER brez scenarija. Kako organizirati moški rojstni dan - izvirne ideje - poglej tukaj.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com