LoveForWomens.com

Scenarij božič stranka v mlajši skupini vrtca

čudovito scenarij božič stranka v mlajši skupiniBožična zabava v vrtcu - ni le tradicija, ampak tudi odličen način, da preživijo z otroki veliko zanimivih iger. Konec koncev, otroci učijo samo med igro.

Pričujoča matineja Namen naslovom "Zdravo, božično drevo!" Pojasniti otrokom in staršem, kako pomembna interakcija med seboj, da razvijejo svoje osnovne sposobnosti in, seveda, prinašajo veliko prijetnih trenutkov.

Akterji, znaki, rekviziti

Glavne vloge so odigrali odraslih. Starši so vključeni tudi v akciji, ampak z enakimi pravicami, ki ihotpryski.

dramatis personae

Na praznik starši so vabljeni. Služijo brez gledalcev in navadnih članov. Ti morajo sodelovati v vseh aktivnostih - ples, razpravlja, vendar ni zelo dejavna.

  • Maiden, je vodilno počitnice.
  • snežak - Pomočnica Snow Maiden.
  • Dedek Mraz - brez tega učinka ne more biti enem scenariju božično zabavo - ali mlajši, niti v pripravljalni skupini.

Rekviziti in kostumi

  1. oblečen bi bilo potrebno za božično zabavo v vrtcudrevo z vencem. Eden od učiteljev je vedno blizu vklop in izklop / vklop luči, ko je to potrebno, v okviru ukrepa.
  2. Starši oblečena, kot ponavadi.
  3. Od deklet (lahko - vse) snežinke kostume.
  4. Kostumi za Božička in Snow Maiden.
  5. Veliko belo odejo (odejo), kostum Snowman.
  6. Osebje Božička.
Božična pravljica scenarij FrostPonujamo vam Scenarij božično pravljica "Jack Frost", predelal na nov način.

v tem članek Pojasnjuje, kako narediti svoje roke snežaka kostum za fante.

tukaj: https://slv.loveforwomens.com/moda-i-stil/6322-prikolnyj-scenarij-provedenija-novogodnego.html - boste našli kul novoletno scenarij pravnih oseb.

Začetek počitnic - pozdrav

Otroci ne vedo vnaprej, kaj vidijo v sodni dvorani. Ko se začne glasba, učitelj povabi vse za vstop. Prostor - lepo oblečena božično drevo luči pa ne gori.

vzgojiteljFantje, poglej, kaj je čudež! Pravkar smo dobili v pravljici! Pridite v najkrajšem možnem času.

Otroci izrazijo svoje navdušenje in občudovanje, pridi bliže, menijo igrače.

vzgojitelj: Se vam morda zdi, da je na nas kot darilo nekdo je naredil? Zakaj bi?

Skupina skupaj razmišljati, zakaj je v dvorani je bilo božično drevo, dal odgovore, kdo govori o novem letu. Po teh besedah ​​vključujejo Maiden.

MaidenPozdravljeni, dragi moj! Moje ime je Snow Maiden. Morda ste že slišali o meni malo? In čaka, da vidim na počitnice?

Otroci pridejo v pogovoru z Snow Maiden, zdravo, odgovori na njena vprašanja.

Maiden zaslišuje otroke o drevesihMaiden: Ali vam je všeč ta lepi gozd?

otrociJa, zelo veliko!

Maiden: Ali želite, da bi bilo še boljše in lepše?

otroci: Radi bi!

MaidenVem, da malo skrivnost o božično drevo. všeč si mi, da bom delil z vami. Samo obljubi mi, da nihče, ne povej nikomur!

Otroci dal obljubo. Kapitan pravi, da bi morala biti fur-tree svetli luči, vendar pa se lahko vžgejo samo lastniku zimo Dedek Mraz, njen dedek, izkoriščajo čarobno osebje.

Vendar pa je slišala, kaj besede, je torej pravi: "En, dva, tri - gorijo, ribja kost, spali!".

Ponuja okus. Poskusite - nič ne pride ven. Glavno sprašuje, kaj je narobe. Ponuja, da mislijo, da lahko še vedno storite.

Fantje so možnosti - za skok, ples, mahal z rokami. Vendar se ne zgodi nič. Glavno muze, ki lahko udarec na božično drevo. Vse skupaj, upoštevajte nasvete za - ogrlicast luči.

Vsi veseli, ples.

Drugi del - Snowman

V tem delu tožbe se razvija, da je klic skrivnostnega pomočnika Frost - snežaka. Starši se pridružijo otroci, nato pa se zabavate in reševati naloge skupaj.

Kaj storiti z očetom in mater?

Maiden: Oh, poglej, kaj sem našel! Pismo! Šele v luči luči je postalo jasno.

Razkriva ovojnico, bere.

Dedek Mraz je napisal pismo za otroke iz vrtcaMaidenFantje, to je pismo Božička. Prosi za počitnice v nobenem primeru ne pokliče starše, sicer pa ne bo prišel. Kaj naj naredimo?

Otroci se ozremo na njihove starše, da so razočarani.

MaidenAmpak zato, ker jih ne moremo pregnati. To je zima, je zelo hladno in lahko zamrzne. Kako naprej?

In veste kaj - recimo snežaka. Ta pomočnik Božička, zato je gotovo ve nekaj, kar si lahko zamislite. Ali se strinjate? Ali pa vprašajte mame in očete pobegniti?

otroci: Strinjamo se, da ne želimo, da zapustijo. Pokličite Snowman!

snežak

Potrebujete oddanih na sredini sobe velika bela tančico.

Maiden: Ali kdo ve, kako narediti snežaka?

Otroci so povedali, da je plesen v zimskem snegu. Ročaji iz vejic, nos iz korenja in oči in usta kamnov. Svinec ponuja poskusiti in narediti, namesto da bi uporabili to simbolno sneg - pokrita.

Glasba se začne, obstajali otroško pesem, ki se nanaša na sneg in zimo. Glasba za otroke z mame in očete začeti grabljenje skupaj tančico v en velik lump.




Nadalje, kar vse pohvale za dobro delo, zahteva malo stran in odvrne, navaja dejstvo, da snežaka - zelo sramežljiva bitja.

V tem času, soba tiho prikrade so prikrito nov lik. Ko otroci obrnejo, vidijo prekritje Snowman. Ampak to je vredno brez gibanja in z zaprtimi očmi.

Glavno pravi, da ko je bil še spi, in da ga je treba prebudil. Vprašal je kaj možnosti, ki jih ponujajo. Preizkusite vse isto kot pri božičnih luči. Potem ugotovimo, da je treba skupaj, da bo razstrelil na njej.

S tem ukrepom se pridružijo sodelujejo starši. Vsi so v velikem krogu, držala za roke in začeti, da bo razstrelil.

V tem času, vodilni glas vpraša Snjegović zbudil in odprl oči, in otroci ponavljajo za njo. Po nekaj ponovitvah besedami in dejanji, pomočnik Božička zbudi.

snežakOh, kje je sem bil? Kdo ste? Zakaj bi si morali?

sneženi mož in otroci na božični zabaviMalčki odzivajo, da je jutro, so praznovali skupaj s počitniškimi starši novoletnih. Pravijo, da njihova imena. Nato prosi za pomoč za rešitev problema - Božiček prosil, da ne bi na počitnice mame in očete, in niso vedeli o tem.

Zdaj pa ne vem, kaj naj naredim. Konec koncev, ne bo jih voziti na ulici - tam je zelo hladno, in moji starši so zelo radi otroke. Zato so se v upanju, da pomagajo, saj je pomočnik Claus vse ve in zmore vse.

V tej zgodbi, da pomaga nežno sama vodi, sprašuje sondiranje vprašanja in usmerjanje zgodbo v pravo smer.

snežak: Vidim, da ste dobri fantje, tako da bom poskusil, da vam pomaga. Ampak najprej morate mi pomagati, in ne morem niti hoditi. Očitno sem spal za dolgo časa.

Otroci se strinjajo, in vprašal, kaj morajo storiti. Boste morali ponovno naučiti, kako hoditi Snowman. Glavno kaže, kako to storiti.

Vsakdo mora ponoviti: vsi gredo počasi v krogu, držanje za roke na pasu in dvigovanje kolen visoke. V tem primeru ponovite besede. "Korak v levo, hodi desno in nato nazaj v levo in nazaj desno"

Snowman poskuša ponoviti otroke in njihove starše. Je postopoma začne proizvajati. Otroke za Zahvalil se je tisto, kar ga je zbudil in se naučiti hoditi. Pravi, da je zdaj on lahko samozavestno hoditi, in, posledično, za ples.

Izjavlja, ples, v katerem vsi sodelujejo. Po tem Snowman pove otroke, kaj storiti, da bi bili starši lahko ostanejo na počitnicah.

snežak: Poslušaj me pazljivo. Obstaja še en način. V času počitnic lahko vaše mame in očete vrteti v istih otroke. Potem Božiček ni opazil in se na vas z darili.

Toda to zahteva čarobno osebje. Morajo hit tla, in odda urok: "! Turn odraslih pri majhnih otrocih". To ponovite trikrat. Vse jasno?

otroci iščejo čarobno palico BožičkaMalčki se odzove to jasno. Ampak tukaj pride mojster in pravi, da je osebje ni imela. Boste morali pogledati. Vsi so na videz čarobno osebje - pod božično drevo, okoli in povsod v prostoru.

Končno, eden od otrok (s pomočjo mame ali očeta), da jo najde - strop na vrvico. Adult razbremeni osebje, daje vodja.

Zdaj, na slovesnosti konverzije. Celotno podjetje, ki ga vodi ponavljanje besed z glavo. Za nekaj sekund ugasne v dvorani. V tem času, predhodno kuhani odrasli nositi smešne stvari, ki spominja na otroštvo.

Ko se prižge, otroci, poglejte naokoli in opazili, da imajo njihovi starši malo drugačen pogled. Sneženi mož pravi, da so zdaj kot pravi vsamdelishnye otroke.

Vsakdo razveseliti in vodilni ponudbe pokličite na koncu Božiček. Prosila je, ali so se otroci naučili verz. Dobi pritrdilen odgovor, in pove, kako pravilno poklicati Frost, ki mora priti.

Novoletni pozdrav na kratke prozeČe potrebujete kratkih novoletnih voščilnic v prozi, ponujamo naše možnosti.

ponudba poglej fotografij z zanimive različic okraski za božična drevesa.

tukaj: https://slv.loveforwomens.com/otnoshenija/17060-idei-novogodnego-dekora-doma-svoimi-rukami.html - lahko poskusite drugačno idejo novoletni dekor z lastnimi rokami.

Zaključek. Božiček

Glavno sprašuje o razpoložljivosti, ker morate poklicati zelo prijazen. Poleg tega je potrebno čarobno "most", bo gostil zimske prišli. Ko je beseda "! Go" ponovi za vse svinca - otroci, starši, Snowman. Pritožba besede:

Zima, zima dedek!

Dedek Mraz!

Pridite, da nas obiščete,

Vi gradimo most!

Skupaj z besedami Glavno pomaga otrokom in odraslim, da razumejo dve vrsti obrnjena drug proti drugemu in držijo za roke. Ko so besede govorijo in "most" je zgrajen, del Božiček sam.

Otroci se imenuje dedek mraz na božično drevofrostZdravo, fantje!

otroci: Zdravo, dedek!

frost: Poglej, poslušaj me, in prišel sam. Adult Rekel sem mu, da ga ne bo, ker ne verjameš. Si lahko predstavljate? Jaz bi samo ni mogel nastopiti pred svoj dopust.

Gledam, da imate tukaj in moj pomočnik z vnukinja že praznovali, samo sem zamudil. Oh, tudi osebje našel svojo čarovnijo. No, dobro opravljeno, dobro opravljeno! Kaj še bo prosim dedka? Mogoče kdo ve, pesem ali pesem?

Fantje izmenično pripovedujejo pesmi. Ko ta pesem zveni so se že naučili. Vsi pojejo. Dedek Mraz se nasmehne in claps roke.

Potem je na voljo za ples najpomembnejši novoletni ples - ples okoli božično drevo. Vsi člani - vključno s starši in pravljičnimi liki - so v velikem krogu, ples v krogu in pojejo besede "Fiddler on the Roof."

Že ob koncu Božička z otroci vodilni razdeli darila pripravljene vnaprej. Po tem so pohvalili za tako čudovit dopust, vprašati, če so sami všeč in obljubo, da pridejo nazaj naslednje leto, naslednjo zimo. Vse odpuščeno in razhajajo.

Na koncu, boste našli video z zanimivo novoletno jutro v vrtcu:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com