LoveForWomens.com

Cimet z medom - edinstvena mešanica za izgubo telesne teže in splošno zdravje organizma

Pozdravljeni, dragi bralci!

Danes želim govoriti malo o nadaljnjih uporabnih receptov - je cimet z medom.

Na vzhodu je zdravilo že dolgo velja skoraj čudežno zdravilo za vse težave.

To je bilo dokazano, znanstvene raziskave, izvedene v okviru kliničnih preskušanj.

Večina tiskanih in spletnih publikacij o zdravju in zdravem načinu življenja pisati o tej edinstveni kombinaciji.

Zakaj je surovi medu in cimeta teh neverjetno koristne lastnosti? Sprijaznimo se.

V tem članku se boste naučili:

Združevanje medu in cimet skupaj krepimo svoje zdravju obnavljanje lastnosti, ki omogoča vse koristne sestavine asimilirati bolje.

Zdravilne lastnosti cimeta in medu

  • To krepi srčno mišico

Po znanstvenih študij, je bil zaključek je, da je cimet, v kombinaciji z odlično medu krepi srčno mišico, da pomaga zmanjšati raven holesterola v krvi, in to je dobra zaščita pred srčnim napadom.

Eksperimentalno Ameriški znanstveniki Dokazano je, da je za te namene je potrebno vzeti 1 čajne žličke te mešanice na dan

  • zdravi spoji

Tam so dokazano znanstvene dokaze, da je mešanica 0,5 TSP cimeta in 1 žlica medu pred zajtrkom, popolnoma odpravlja vnetje v sklepih, kar pomeni, da se lahko uspešno uporablja za artritis.

  • izboljšuje prebavo

Poleg tega, cimet je odlično sredstvo za zdravljenje bolezni želodca. To je lahko izboljša prebavo in zmanjšuje kislost in zmanjšuje izhajanje plinov.

Obstajajo dokazi, da je skupna uporaba cimeta in medu pospešuje celjenje razjed želodca.

  • Krepi imunski sistem
kombinacija medu in cimet je linija izdelkov sredstev za krepitev imunskega sistema.
To zmes krepi zaščitne lastnosti telesa, pri premagovanju virusnih infekcij. K tej zmesi delo na dan 1 TSP medu, cimeta in bolezni, do 3-krat dnevno.
  • Poveča telesno ton



Med in cimet je odlično sredstvo za izgubo moči in toning.

Pol žlico medu s cimetom v kozarcu vode na tešče zjutraj in popoldne, mogoče obnoviti izgubljene moči po bolezni za nekaj tednov.

Recept za cimeta z medom

Da bi bilo, izboljšanje mešanico medu in cimeta bo treba surovo, nepasteriziranega medu in cimet.

Cimet je najbolje, da se v palice, potem ko je bila zdrobljena v kavni mlinček.

Med pripravimo v razmerju od 1: 2 (1 del cimet in 2 delov medu) tik pred uporabo.

To se uporablja za 1 žličko na dan.

Cimet z medom za hujšanje -recipe

Rečeno je, da je za otopijo občutek lakote, lahko samo vonj cimet palico.

ker cimetom poveča metabolizem, znižuje glukozo, holesterol in stabilizira proizvodnjo insulina, se lahko uporabijo za hujšanje.

Cimet zmanjšuje apetit dobro.

Glede na študijo, cimet lahko začeli postopek za razdelitev stare maščobnih celic in preprečuje nastajanje novih.

Kako se uporablja?

  • Cimet in medu za hujšanje so vzeti zjutraj na tešče.
  • Priprava pijačo eno skodelico tople vode, 1 TSP medu in 0,5 žličke cimeta.
  • V vodi, da se raztopi medu in cimet in pustimo raztopino 30 minut. Piti.
  • Menijo, da je treba takšno rešitev odšel v noč. Jaz ne ostane.
  • Bodite take pijače, je potrebno v roku dveh tednov, vsak dan. Moj osebni rekord -minus 2 kg.

Zakaj se sluz ali film lahko nastala z zvariti cimeta?

Če pivo z medom cimetom pojavi sluz, potem ne uporabljate cimet in lovorike cimet ali false.

To je lahko nevarno !! Torej kupite le cimet v revidiranih trgovin, po možnosti na palico in ga zmeljemo sami.

pomembne točke

Treba je opozoriti, da je najboljši od vseh, vsi z zdravjem obnavljanje učinki, ta mešanica bo le v kombinaciji s surovim nepasteriziranega medu.
Surovi medu je vir flavonoidov, ki so znani po svojih antioksidativnih (antioksidant) lastnosti, ki služijo kot oklep proti drugačnim zabolevaniy.O kjer sem kupil pravi surovi medu, sem napisal tukaj
Video o koristnih lastnosti cimeta z medom
Bodite prepričani, da preverite ta zanimiv video o prednostih uporabe cimeta in medu, priporočam !!!

In še en trenutek, se je izkazalo, danes pa je mogoče kupiti ready-made resnično surovi medu cimet.
Sem kupil tukaj tako surovo cimet medu in sem ji zelo všeč, priporočam, da poskusite in cenijo !!!
In ne pozabite na kontraindikacije in posameznih nestrpnosti do sestavin medu in cimeta.
No, to je verjetno vse, kar sem želel, da vam povem o cimeta in medu.
Samo jaz, pa je še en velik recept za hujšanje cimeta z medom in ingverjem. glej tukaj tukaj, poskusite, da jih bo na noto, preveč!

No, če ste si prizadevajo za lepoto in zdravje, se naročite na moje novice koristnih in zanimivih materialov.

Delite to znanje s svojimi prijatelji tako, da kliknete na gumbe družabnih omrežij!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com