LoveForWomens.com

Res surovi medu - pravi surovi medu. Nenavadna lastnosti in zdravstvene koristi

Pozdravljeni, dragi prijatelji, bralci in obiskovalci!

Rad bi vam povedal o medu, ki je okusna, še nisem jedel v mojem življenju. To je najboljši medu kar sem jih kdaj okusil ranshe.K Poleg tega pa je tudi eden od najbolj uporabnih vrst medu, ki obstaja.

Kakšno medu, vas vprašam? To je surovi medu. Ja, se je izkazalo, in to je draga. :-) Zdaj govoriti o vsem, kar v redu.

Za prvič je to draga, sem naročil eno izmed mojih najljubših spletnih trgovin iherb.com. Za tiste, ki ne vedo, želim povedati nekaj besed o tej trgovini. Tu lahko kupite prav vse, da bo vaš mladih, lepoto in zdravje !!!

Tu je velik izbor najkvalitetnejših naravnih proizvodov na svetu, od naravnih organskih kozmetičnih izdelkov, prehranskih dopolnil in zaključil s naravnih proizvodov in izdelkov široke porabe.

En dan z obiskom spletne strani trgovine, sem preživel pol dneva na njej, tipkanje v koš vse, tako zavedeni in je želel poskusiti.

Med moje nakupe, in to je izkazalo, da je najboljši medu Res Raw satje pravi surovi medu.

Oh, sem slišal prednosti surovega medu za dolgo časa, celo napisal objava o njegovi uporabi cimeta, in končno sem lahko kupil !!!

Kakšne so prednosti surovega medu in kako priti?

Res Raw satje pravi surovi medu - živi nefiltrirano medu, ki nikoli ni bil shranjen v sodih in ni bil izpostavljen vročini, pasterizacije, filtracijo in drugi obdelavi.

Vsak nov pridelek medu je bilo pridelano"ročno, neposredno iz panja v kozarec!" Samo ne vzeti dobesedno, samo gledam ta video in boste razumeli kaj mislim.

Kot je medu izpostavljeni vročini in filtra, ohranja vse potrebne vitamine in hranilne snovi. Samo surovi medu je prisotna amilaze, encim, ki pomaga prebavni sistem v boju proti kisline prebavne motnje.

Sestava surovega medu je vključena: cvetni prah, propolis, satje, žive encime, brez barve in konservantov.Etot medu ne pokvari, ker je -Naravni medu konzervansov!

Nedavna študija prebivalci province Georgie, kjer stari mnogi živi do 100 let in več prihaja do 150, je pokazala, da je bila večina teh stoletnikov čebelarji, ki so pogosto jedli surove, nepredelane medu s cvetnim prahom.

Ta medu ima višjo življenjsko raven encimov, vitaminov, mineralov in antioksidantov, zaradi česar je edinstveno zdravilno orodje.




Predstavljajte si, koliko koristi !!!

Medu, ki sem ga kupil, je bil izdelan že več kot 30 let v gozdnem čebelnjak v tradicionalnih, sezonske, nizkostressovym metod čebelarjenja, ki zagotavljajo zdravje čebel in zagotavljajo stranka trenutno v kakovosti izdelkov. To zbrani ročno predelane in takoj pošljejo v prodajo.

Vsi veste, kako preprosto odpreti kozarec. Prva stvar, ki pade v oči, je naravna naravna "cap" ali medu pečat iz zlatih kosov satja, cvetnega prahu in propolisa.Ona užitnih in se lahko žvečiti kot žveplo ali zelo okusne in zdrave dlesni. In tukaj je, najboljša draga!

Kremna, kremna tekstura, mehka in gosta ob istem času, s koščki satja, propolisa in cvetnega prahu, s čudovitim vonjem po divjih rož in zelišč!

Okus sladko, prijetno, se hitro topi v ustih. To je mogoče zlahka širijo na toast, yummy !!! To ni mogoče, da bi prekinil stran od bank!

Verjetno bodo ti čebelarji, ki se ne ukvarja komercialno zbiranje medu in ga zbirajo z običajnimi metodami, razumeti, kaj pišem.

Na žalost nisem mogel najti podoben medu ali na naših jesenskih sejmih ali v specializiranih trgovinah medu in čebelarji vemo, da niso.

Torej, zdaj grem za nakup tega medu je vedno, ker sem imela tako neverjetno priložnost)

Nakup surovi medu na iherb. com tukaj. Kozarec medu, ki tehta 453.0 me je stalo 450 rubley.Posylka medu sem bil tri tedne.

Če se boste odločili za nakup tega medu na iherb, vnesite to kodo HWL796 skozi okno, saj bo kartinke.Eto vam omogočajo, da bi dobili popust pri nakupu od 5 do 10% /

Priporočam vsem, da poskusite to koristno Njam! Samo ne bo žal !!!

Glej tudi moj članek o čudežno moč medu vode in o medu rata drevo, o medu olja

V svojih načrtih znova poskušali te vrste medu, kot je Manuka, Himalajski medu in drugih ...

Tako bo veliko deliti in še veliko povedati! :-)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com