LoveForWomens.com

Kako nositi leče, kot jih ustrelil in skrbi. video

Pozdravljeni, dragi obiskovalci, smo pred kratkim začeli vaditi objavo naših bralcev, in danes ponovno na voljo svetovanje o uporabi kontaktnih leč iz našega bralca Denis.

-

Pozdravljeni, moje ime je Dennis in sem že objavil članek o tej spletni strani z članka: Kateri objektiv je boljši? osebne izkušnje. No, danes, v nadaljevanju temo kontaktnih leč sem pripravljena gradivo o tem, kako nositi leče, o tem, kako jih odstraniti in skrbeti.

Zaradi jasnosti, sem našel video omrežje, ki pojasnjuje tudi v nekaterih podrobnostih, in kaže, kako nositi kontaktne leče, lahko vidite, da malo nižje.

Kako nositi leče

Torej, naj mehke kontaktne leče, morate predhodno umijte roke z milom in jih popolnoma posuši. Zdaj boste morali dati objektiv na kazalcem prevladujočega strani (prevladujoča, to je na desničarje - desno roko, za levičarje - levo). V videu, dekle traja kontaktne leče iz posode s prsti, vendar pa bi svetoval, da uporaba posebnih pinceto z mehkimi blazinicami. To je veliko bolj udobno in varno. tako postavite lečo na kazalcem, proste roke, da se premaknete na zgornjo veko in nežno položite objektiv neposredno na sredini očesa. Med namestitev objektiva videti neposredno, za začetnike, bi svetoval, da uporabite ogledalo. Po namestitvi nežno zavil z očmi počasi tesne in odprte oči. Vse je pripravljeno, zdaj drugo oko.

Kako odstraniti objektiv

Prav tako se prepričajte, da si umijte roke dobro. Če veÄŤdnevni objektiv pomeni, da skrbijo za (rešitev) posode in tekočine, pranje posode in ga napolnite z raztopino. Zdaj, da bi odstranili objektiv bomo uporabili najbolj običajen način - z "ščepec".




Za začetnike, je tudi zaželeno, da izvede vse to pred ogledalom. Proste roke, da imajo zgornjo veko in "delovni" roko kazalec in palec samo "da" leče iz očesa. Nežno stisnite objektiv ni veliko, se lahko razdelijo. O tem, kako postaviti svoje prste s to metodo, lahko vidite na sliki na desni strani. Tako prste želeli narediti "ščepec".

Po odstranitvi dodaj izpiralna objektiva (glej spodaj) in prenesemo v posodo z raztopino.

Kako skrbeti za objektive

Pravilna nega kontaktnih leč - ključ do njihovega dolgega življenja in zdravje vaših oči. Ni vse izvesti postopek "čiščenja" lečo, vendar še vedno zdravniki in proizvajalci leče so zelo priporočljivo, da očistite lečo po vsakem njihove odstranitve (seveda, če so leče več dni).

Torej, po odstranitvi položite objektiv v dlan proste roke, kapljično na leči nekaj kapljic raztopine in kazalcem rahlo "obrišite" to, potem morate "izpiranja se" enkrat pade, in namestiti v posodo z raztopino za shranjevanje vsaj 4 -5 ur. Po mnenju proizvajalcev in oftalmologi, kot skrb je dovolj za vzdrževanje kontaktnih leč v dobrem stanju.

To je vse, hvala vsem za vašo pozornost!

-
Mi ga bomo objavili na spletni strani!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com