LoveForWomens.com

Aktivirani obraz ogljika. Maska aktivno oglje in želatino.

maska ​​aktivno oglje in želatino

Pozdravljeni, dragi bralci. Želim deliti recept za omamljanje obrazno masko z aktivnim ogljem. Odprla sem sam v zadnjem času in je zelo zadovoljen z rezultatom. Rad bi govoril o tem, kaj je koristno aktivno oglje za obraz. Kljub temu, da se naše življenje zdaj odločno vstopila v novo in moderno sorbentov, preveč sem jih moral uporabiti, vendar sem vedno uživajo naše preprost in cenovno ugoden, kot pravijo, dobri stari oglje.

Ni drag in učinek ni slabši od dragih zdravil. Za osebo, začeli uporabljati svojo novo, dobro, kaj ne uporablja za ohranjanje mladosti in lepoto obraza. Ampak, sem uporabo oglja v masko čiščenje obraza. Druga premog zavrne dober učinek na kožo, da pomaga znebiti ogrcev.

Hočem reči, da je aktivno oglje ni rešitev, vendar le, če to ne velja, tudi če izgubi teže. Premog pomaga očistiti črevesje toksinov, polt, izboljšuje fade črne pike, ker je črevo izbil. Videl sem ga sam 7 dni. Ena tableta se meri na 10 kg. telesne mase 70 kg ustrezno enako 7 tablet aktivnega oglja. Toda, kaj je normalno, aktivno oglje je tako uporaben za osebo?

Aktivirani obraz ogljika. 

Aktivno oglje se uporablja peroralno za čiščenje črevesja in s tem osebe, kot tudi od zunaj kot sestavino obraznih mask.

Če ste se odločili preživeti na notranji premoga, 1 tableta na 10 kg. telesne mase, vsak izračuna zase število tablet, glede na svojo težo. Seveda, ko ob premoga nujno, da držijo dieto, in potem, ko ste pili premog je potrebno porabiti za koristne bakterije za črevesje. In tudi prehrana zelenjava, sadje in kislo-mlečne izdelke.

Premog piti 7-10 dni, več piti to ni potrebno, je treba piti vsak dan, število tablet, ki ste izračunanih po teži. Oglje pomaga odstraniti toksine, toksinov, odvečno tekočino iz telesa, kar izboljša videz kože, normalizira črevesno delo.

Kaj je uporaba maske z aktivnim ogljem za obraz?

  • Aktivno oglje pore na obrazu.
  • Popolnoma izsuši kožo.
  • Premog pomirja razdraženo kožo.
  • To razgrajuje umazanijo na obrazu, ki tvorijo tu teh neprijetnih črne pike.
  • Popolnoma očisti kožo.
  • To zgladi kožo in zagotavlja globinsko čiščenje por.

Maska aktivno oglje in želatino. Pravila za uporabo.

Za pripravo maske, bomo potrebovali:

  • 1 žlica. mleko žlico
  • 1 h. Žlica želatine
  • 1 oglje tableta

maska ​​aktivno oglje in želatino

Kot lahko vidite, da je preprosto. In sestavine so dokaj preprosta, ki jih najdemo doma, če nekatere ali potegne, je mogoče kupiti vse, kar redek tam.

Na blogu sem članek o maske iz želatine, maske recepti, preberete si lahko ogledate "Maske iz želatine obraza".

Ampak, najprej pa si oglejte pravili maska ​​uporabe.

  • Vsi izdelki za pripravo maske morajo biti sveže.
  • Pred uporabo maske iz aktivnega ogljika in želatino testne masko na zapestju, da se prepreči alergijske reakcije na obrazu.
  • Zaželeno je, da je bila koža pred nanosom maske paro nad juhe travo, na primer.
  • Nanesite masko na obrazu v isto smer odstrani tudi.
  • Ni na noben način ne dajo masko na vekah, tako da ne poškoduje občutljivo kožo vek.
  • Med je priporočljiva maska ​​ne govorimo.
  • Maska se uporablja za 10-20 minut na obrazu.
  • Snemite masko drsenje nohtom rob, je maska ​​odstrani tudi, če nekje na obrazu ostala masko, ki jo lahko sperete s toplo vodo.
  • 1 Naredite masko enkrat na teden, če je koža problematična, nato 2-krat na teden.
  • Po masko nanesemo kremo na obraz.
  • Tečaj uporabe maske 5-6 tednov, potem vzemite odmor.

Sedaj želim deliti svoj najljubši recept za masko z aktivnim ogljem. Res sem ga in druge maske z aktivnim ogljem ne maram.

Maska oglja želatino mleko.

Če niste alergični na masko komponente, potem mislim, da vam bo všeč masko. Nimam alergije, čeprav imam občutljivo kožo, mislim, da ne bo.

Povejte nam na kratko, zakaj jo uporabljam, je mleko in ne voda?

  • Mleko naredi elastično masko, je najbolje odstraniti iz obraza kot z vodo.
  • Mleko beli in mehča kožo.
  • Tudi mleko naredi mehko in gladko kožo, koža je res po maska ​​z mlekom izgleda veliko bolje.

Prav tako uporabite masko kot želatine komponento. Vendar, želatina je bolje, da je dober, sem kupil dražji želatino zelo zadovoljen z njim, je pred kratkim kupil poceni, ni veliko. Zato je bolje, da rezervne.




No, v resnici sestavine masko peni, premog je zgolj peni, žlico mleka, si lahko misliš sam poudariti, dobro, želatina, potrebujejo le žličko.

maska ​​aktivno oglje in želatino

  • Želatino pomaga odstraniti gangrenous kožnih celic plast.
  • Evens kožo.
  • Želatina naredi kožo voljno in napeta, kot del naravnega kolagena.
  • To pomaga, da odstranite umazanijo iz por, tako da se znebite ogrcev.

Kako pripraviti čistilno masko mleka, premoga in želatine?

Maska črnih točk iz aktivnega oglja.

Ta maska ​​sem se s črnimi pikami na obrazu uporabljajo predvsem. Črne pike na mojo brado in nos, če pa imate črne pike na čelu je mogoče dati masko na čelu.

Danes sem skušal dati masko na obrazu, učinek je osupljiv. Toda še vedno je bolje, da uporabite masko neposredno na kraju črnih pik na obrazu. Sem dal ali naredi masko aktivnega oglja, želatina in mleko enkrat tedensko na problematična področja na koži, ki je tiste, ki imajo črne pike. Črne pike postopoma izginejo, pore blizu, sem zelo vesel, ko sem poglej sebe v ogledalo.

Kako očistiti obraz ogrcev s pomočjo sode pločevinko v članku " soda obraza".

Kuhanje je zelo preprosta maska. Vzel sem navaden kozarec, kot lahko vidite na sliki zgoraj, se vlije žlico mleka dodali eno čajno žličko želatine, saj moramo zmleti v prah aktivnega oglja, sem to naredil s pomočjo dveh žlic.

Potem je vse zmešamo in dal v mikrovalovno pečico za 10 sekund, izvlecite. Mešam vse, in celo sekunde do 3 -4 dal v mikrovalovni pečici. Viskozne mešanice dobimo.

maska ​​črnih točk

Nanesite na obraz s čopičem, ki jih potrebujete, ampak vsekakor ni ustrezno obravnavana masko prst in pustimo stati 15 minut, dlje držite nisem, ker je maska ​​usahnil. To lahko zdrži 20 minut.

To je najbolje uporabiti neposredno na kraj črnih pik na obrazu. Odstranite masko zasvojen rob nohta, da je dobro off. Boli malo, seveda. Vendar pa se lahko, namesto črne pike se uporablja za masko črnih točk v več plasti, na primer, 2-3 plasti. T.j. povzroča en sloj, drugi bit posušene navzgor in nato tretji.

Od tega zneska, sestavine maska ​​veliko zavojev, da mi bi bilo dovolj za 2-krat, da dajo na sedežu črnih pik. Moramo zavreči polovico. Ampak, če se uporablja za masko na obrazu, le celotno masko ven, če ste jo dali v enem sloju.

Po masko sem dal kremo na obraz, čeprav po kozmetičarke priporočajo maske narejene iz želatine, premoga, mlekom, nanesite na obraz mešanico beljakovin in limoninega soka, da se zmanjšajo pore. Maska se uporablja za 15 minut, 3 ure potem, ko se ne uporabljajo kremo.

Drugi maske, nisem uporabljal, tako da ne bom pisal o njih z aktivnim ogljem. Tukaj je moja najljubša maska. Koža je res očisti in položi ravno.

Kot grafično pripravo in uporabi maske si lahko ogledate v video posnetku. Ta maska ​​se imenuje tudi maska-film.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com