LoveForWomens.com

Kakav obraz maslo. Maske. Moji komentarji.

kakavovo maslo za obraz

Pozdravljeni, dragi bralci. Danes želim deliti svoje mnenje o uporabi kakavovega masla. Moj znanec z njim je bil pred 5 leti. Znane sestra svetujemo, da nakup kakavovo maslo in dodamo mleko in med za kašelj. Potem hči je bolan in jo pozval, da zahteva, da lahko pomaga, ko kašelj. Imamo težave z kje kupiti kakavovo maslo ne. Zato sem kupil v lekarni. Ampak potem nisem niti vedel, o njegovih čudežnih lastnosti kakavovega masla za kožo na obrazu.

Postopoma se je zgodilo, moj znanec s tega izjemnega olja. Uporabljam ga za roke, je zamazan povrhnjico, nato pa postopoma začela mazati obraz in gledal reakcije na koži. Koža je mehka, sladka, lepo dotik z njo. Tako se je odločila napisati mnenje o kakavovega masla. Čeprav to ni prvi članek na blogu kakavovega masla, če ste zainteresirani za uporabo kakavovega masla in vseh njegovih zdravilnih lastnosti, nato pa jih je mogoče najti v članku "Kakavovo maslo zdravilne lastnosti".

Sem kupil kakavovega masla v lekarni. Res je, da je prodaja v naših poljih, v katerem so nameščeni skupaj 15 gramov masla. Ampak, vzamem 2-3 škatle. To se pogosto uporablja za obraz, ki se uporablja za pripravo balzam za ustnice in obrazne maske. Vedno imam nekaj škatel kakavovega masla je v hladilniku.

kakavovo maslo Te maščobe, ki se pridobiva iz semen plodov drevesa čokolade. Skladnost olja je trda in krhka. Barva olja iz bele do kremne barve. Olje se uporablja za pripravo čokolade. Uporablja se tudi v kozmetike.

Po segrevanju olje je bistra oljnata tekočina. Zaradi prisotnosti hranilnih snovi, ki jih vsebuje, se pogosto uporablja v kozmetike.

V hladnem kakavovega masla se lahko shrani do 3 let. Sem ga hranite v hladilniku, seveda ne vodi, dokler ga uporabljam. Ko kupujete kakavovo maslo, vedno bodite pozorni na datum proizvodnje.

Kakav obraz maslo. Moji komentarji.

kakavovo maslo za obraz sem začel uporabljati pred nekaj leti. Prebral sem, da je kakavovo maslo tako koristno za kožo in kaj kurativna učinek.

kakavovo maslo terapevtske lastnosti

Uporablja se redko, se lahko večkrat na teden za mazanje obraz kakavovo maslo namesto smetane ponoči. Kakavovo maslo sem dal ni veliko na obrazu, tako da ne rabim odvečno čisto krpo. In ker je moja koža je suha, je kakavovo maslo se hitro vpije v kožo.

V hladnejšem-krat kakavovega masla samo Božji dar, pa tudi neguje kožo. Kakavovo maslo lahko namažite ustnice in obraz, kot tudi na podlagi tega olja za pripravo domače kozmetike.

  • Kakavovo maslo vlaži kožo, neguje in ima regenerativne lastnosti.
  • Kakavovo maslo vsebuje vitamin E, kar povečuje elastičnost kože.
  • Vitamin K prihrani od vnetja v celicah kože.
  • Stearinska kislina vsebuje kakavovo maslo obnavlja zaščitno funkcijo kože celic.
  • Lavrinske kisline pomaga ohraniti vlago v kožnih celicah.
  • Linolenske kisline pomaga pri boju proti suhost in luščenje kože.
  • Oleinsko kislino aktivira kislino pri presnovi kože lipidov.

Razpon uporabe je dovolj široka, kakavovo maslo. To olje je primerna za občutljivo kožo ustnic, za komolce in kolena. Primerno za obraz in ustnice.

Kakav obraz maslo. Indikacije. 

Primerno za kakavovo maslo, lahko kakavovo maslo se uporablja za vsako kožo? Glede na bogate zmesi olja in kurativne lastnosti.

  • kakavovo maslo se lahko uporablja za suho in občutljivo kožo.
  • Kakavovo maslo je primeren za nego staranje kože.
  • Videz gub in "Crow noge".
  • Ko sivo polt, s Beriberi.
  • Ko brazgotine, brazgotine, madeži od aken.
  • Pozimi in poleti, kot so nafta, neguje in varuje.

Kakavovo maslo ima pozitiven učinek na obrazu in predvsem na kožo. In vonj, razen olja kakava. To diši po čokoladi. Občutljivo, okusna in prijetna aroma. Ki v zameno, tudi izboljšuje razpoloženje.

Kontraindikacije za uporabo kakavovega masla za obraz.




Na alergije ali posameznih nestrpnosti čokolado ali kakavovega masla bo moral odreči. Za mastno kožo je tudi bolje, da ne uporabljajo. Če je koža ste z enostavno zamašijo pore, olje se ne sme uporabljati v svoji čisti obliki.

Prav tako je pomembno vedeti, kdaj ustaviti, ne le pri uporabi kakavovega masla, pa tudi katero koli drugo olje. O komedoni. Kakšno olje bo dosegel pore za vas, nihče ne more reči. Vse, kar morate poskusiti. Ena oseba kakavovo maslo je primerno, drugi pa ne. Vse individualno. Všeč mi je kakavovo maslo, in to mi ustreza.

kakavovo maslo za obraz

Mislim, da je, če niste seznanjeni s tem oljem vredno poskusiti. Mislim, da vas ne bo razočaral.

kakavovo maslo To blagodejno vpliva na kožo. Odpravi suho kožo, luščenje, glajenje drobnih gubic, izboljšuje polt. Napolni kožo z vlago. V kozmetike je kakavovo maslo uporablja za nego kože, ki zahteva dodatno prehrano in hidracijo. kakavovo maslo pomaga pri celjenju ran in mikrorazpok na obrazu.

Poleg tega, kakavovo maslo je super za kožo okrog oči. To mehča in neguje kožo. Na osnovi kakavovega masla kuhati vse vrste smetane z rokami za starost za nego kože.

Maske in drugi recepti na osnovi kakavovega masla. 

kakavovo maslo, ki temelji, kot sem rekel, da je mogoče pripraviti kozmetiko, balzami za ustnice, obrazne maske. Jaz namažite obraz kakavovega masla v svoji čisti obliki. Olje, ki temeljijo sem kuhano balzam za ustnice. Preprosto, kakavovo maslo je ena od glavnih sestavin. Recept lahko zelo enostavno balzam je mogoče najti v članku o "zdravilni balzam za ustnice blog". Ki je v mrzlem vremenu zelo pomembno. Ker je koža na ustnicah tanka in pogosto suha, vreme, pretepli, odlaganje razpoke.

kakavovo maslo se lahko uporablja namesto nočne kreme, če imate suho kožo. Nanesite na kožo kakavovega masla, in presežek se lahko odstrani s prtičkom.

Maska z kakavovega masla iz gube. Zmešajte en rumenjak, žlico stopljenega kakavovega masla, žličko medu in 5 kapljic limoninega soka. Zmešajte masko in dal na obraz za 15-20 minut.

Hranilna krema. Zmešajte žlico kakavovo maslo, prej stopljeno z žličko morska krhlika olja in vitamina E. Capsule uporablja za obraz namesto kreme kot negovalno kremo za suho kožo.

Nočna krema na osnovi kakavovega masla. Zmešamo stopljeno kakavovo maslo v deležih eno žlico, dodamo žlico jojobino olje, olivno olje več žlice. Vse Mešalnikih, nalijemo v kozarec in ga uporabite kot nočno kremo, ki iz olja.

In uporabite kakavovo maslo? Ali vam je všeč ta olje? Delite z mano, kako se uporabljajo kakavovo maslo za obraz.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com