LoveForWomens.com

Kako narediti dober anticelulitno masažo s konvencionalnimi jabolko !!!

Pozdravljeni vsi!

Video: Odstranite utrujenost v nogah, s pomočjo Shiatsu masaže! - Vse bude dobre. Izdaja 726 od 12/22/15

Moji prijatelji, ta mesec moj blog obrnil tri leta! Ja, to je to! Predstavljajte si, kako hitro čas leti ...

Danes se mi je, da preverite svoje stare prispevke, ki sem napisal na začetku delaš blog.

Vem, da je polovica od njih, tako da nihče ni videl ...

Bralci sem bila majhna, in iskalniki preprosto ignorirajo članke ne-optimizirana.

Zato sem se odločil, da bi novo življenje na teh delovnih mestih in jih spet pokažem. Zato ne bodite presenečeni, če je to glavna stran, boste videli članke s starimi komentarje

Ta "novi stari" post bo o edinstveni metodi, ki sem jo poskusil na sebi, ampak sem pozabil na to. Na srečo, moj blog me je spomnil, da je treba ponoviti ...

Spregovorimo o masaži jabolko celulita!

Domov anticelulitna masaža z navadnimi jabolka

Glavno bistvo umetnosti

Prebral sem veliko v knjigah o izredni tehniko masaže in vedno želel preizkusiti ta postopek na sebi.

In končno se je zgodilo!

Malo govori o celotni stvari na ... več

Video: Enostavno masažni Self-masažni stegna

Apple masaža -procedure stara, ampak nekako pozabljena v našem času z uspehom. Čeprav je zdaj spet pridobiva na priljubljenosti v spa-salon in različnih lepotnih centrih.




Jabolka niso le obnavlja in revitalizira naše telo, ampak tudi za uspešno boj proti celulitu in druge težave na koži

To je posledica dejstva, da jabolčni sok vsebuje veliko količino vitamina C (antioksidant in spodbujevalec tvorbe kolagena), b vitamine (odprava izpuščaje in draženje kože) in jabolčni kaše - peptide odstranimo iz toksinov kože (glavna faktorja izobraževanje celulit)

Kako narediti jabolčni celulita masažo?

  • Potrebovali bomo 5 dobrih zrelo, sočno jabolka so srednje velikosti. Idealno bi bilo, če je iz domačega vrta jabolka.
  • Cut vsako jabolko na pol in jih v skledo z vročo vodo za 3 minute do jabolk nekoliko segret.
  • Zdaj si vzeli pol jabolko in začeti drgnjenje njeno telo intenzivno.
  • Ko sok zmanjkovati, cut vrhnjo plast in še naprej drgnite do polovice ne bo uporabna.
  • Zdaj bo drugo polovico jabolka in ga hranite za masažo problematična področja telesa.
  • In tako, dokler ne zmanjka vseh jabolk polovic.
  • Potem spalaskivaete telo pod toplo prho in uporablja vlažilno.
  • Ta masaža je treba storiti 1 krat na teden za preprečevanje in 2-krat na teden za boj s pomarančno lupino

Moji občutki in vtisi

To je bila samo super masažo! Sprva je bilo zelo žal za jabolka. Ampak potem je šlo vse kot po maslu

Koža pred našimi očmi je nasičen z vlago, blushes ... In ti in vem, kako skozi odprte pore absorbirajo uporabne jabolčni sok, vendar se izkaže, vse nepotrebne umazanijo na !!!

Neprijetne lepljivosti in je bilo le malo tiščanje v kožo, vendar pa se po pranju s toplo vodo, se hitro umakne.

Ampak sem opazil takoj po prvi uporabi je koža postala bolj čvrsta in sveža.

Vendar pa lahko objektivna presoja o tem, ali bo zapustil po tem masažo celulita je približno 5-7 seje

Video: Kako narediti masaža vratu doma. Video Tutorial masaža usposabljanje

Torej, poskusite, deliti rezultate bom ponavljajo, da je pozabil, ampak zelo dober posel

In morda je nekdo -To je doživela tudi učinke jabolčnega masažo za sebe? Vesel bom za vaše komentarje in povratne informacije. Pisati.

Video: Masaža v osteohondroze

Prav tako se lahko zainteresirani v mojih objav o:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com