LoveForWomens.com

Jabolčni pektin v moji prehrani - zakaj sem to storil in zakaj bi priporočal

Pozdravljeni, dragi bralci!

Za približno eno leto, vsak dan sem jesti ali piti jabolčni pektin.

Zdaj pa je tudi ob vse svoje prijatelje, moj mož in moja mama.

Video: Dieta za kurjenje maščob vaja Milena Pozniak. Lekcija 3-D maraton, 23-30 marec,

Danes bom poskusil, da vam povem, kaj je tako uporaben in zakaj Svetujem vam, da vse.

Torej, Apple pektin- kaj je, kako jo pravilno uporabljati in zakaj je treba storiti? Poglejmo :)

V tem članku se boste naučili:

  • 1 Kaj je jabolčni pektin?
  • 2 Koristne lastnosti jabolčnega pektina
  • 2.1 Prednosti jabolčnega vlaken
  • 3 Ko je vlakno priporočljivo jemati?
  • 4 Kontraindikacije in funkcije aplikacij
  • 4.1 Kakšno vlaken sprejeti me?
  • Kaj je jabolčni pektin?

    PEKTIN -polisaharid z visoko molekulsko maso, ki je topna dietna vlakna (vlakna) in je prisoten v celičnih sten vseh rastlin in njihovih tkiv.

    Sadje pektin ponuja možnost, da imajo vodo, tako da se prepreči njeno izgubo in povečanje njihove varnosti med skladiščenjem.

    Skoraj vse rastline lahko vsebujejo pektin, vendar v različnih koncentracijah. Njegovo veliko grenivke, pomaranče, slive in marelice.

    Toda predvsem visoka stopnja pektina so jabolka, so njeni glavni industrijski viri prejema.

    Bil je prisoten v svoji koži in celuloze, daje sadežu maso uporabnih lastnosti.

    Koristne lastnosti jabolčnega pektina

    Jabolka vsebujejo dve vrsti vlaken netopen in topen.

    Video: LUCKY RED BOX - Minecraft (Pregled Fashion)

    Fiber - najtežji del rastline. Netopne vlaknine je porozna kot goba, da se ne prebavi in ​​ne absorbira v telo.

    Ampak, če vstopi v naše telo, da začne aktivno absorbira vse nakopičene strupe v in stranskih proizvodov naših celic, nato pa jih potegnite iz našega telesa. To je neke vrste tipa detox !!!

    Tudi ta netopnih vlaken nabrekne v našem prebavnem traktu in spodbuja dobro prebavo, da pospeši in ne daje strupene težo, je dolgo časa v nas (če govorimo v preprostem jeziku, to je odlična preventiva za zaprtje)

    Pektin, topna vlakna, v stiku z vodo, se pretvori v gel, priljubljenega habitat naših koristnih bakterij.




    Uporabljajo se vkachestve prebiotik moč, da absorbirajo in proizvajajo hranilne snovi, ki so dobili v naši krvi, imajo veliko pozitivnih učinkov. Na primer, znižujejo holesterol.

    Video: Zmogljiva domače blok hlajenje za top-end računalnik do 400 vatov toplote

    Prednosti jabolčnega vlaken

    Raziskovalna skupina Inštituta za raziskave hrane v Norwichu v Angliji, so ugotovili, da blokira delovanje encima pektin galaktina 3, ki omogoča rakave celice odcepijo od tumorja in pritrjena na drugem mestu (metostazy), pri čemer je pomemben dejavnik pri širjenju raka.

  • Izboljšana prebava, črevesne okolje in preprečevanje zaprtje, kolitis, sindrom razdražljivega črevesja, driska
  • To upočasni absorpcijo sladkorja in maščob v telesu, kar vodi k zmanjšanju ravni glukoze v krvi
  • To zmanjšuje tveganje za bolezni srca in ožilja, ki zmanjšuje raven holesterola v krvi
  • prilagaja arterijski tlak
  • To zmanjšuje tveganje za raka na debelem črevesu
  • To pospešuje izgubo teže tako, da upočasni napredovanje prebavljiva hrana v debelem črevesu, ker povečuje njeno viskoznost
  • Veže se in izhodi iz toksinov telesa in težkih kovin (živo srebro, svinec, aluminij, itd)
  • To zmanjša učinke sevanja
  • Seveda očisti kožo, obnavljanje naravno čistost in prijetno barvo. Ti so izgubili bradavice, papilome, akne, mozolji, vsi znaki kažejo na koži, ki kažejo svoje telo slagging.

Ko je vlakno priporočljivo jemati?

  1. Da bi zmanjšali težo in preprečevanje debelosti.
  2. Da bi preprečili zaprtje, hemoroidi, analne razpoke, krčne žile.
  3. Za preprečevanje malignih tumorjev debelega črevesa, prostate, raka dojke in druge tumorje organov in tkiv.
  4. Za preprečevanje razjede želodca in dvanajstnika, živčni dispepsija, napenjanje
  5. Za zdravljenje dysbiosis
  6. Za preprečevanje bolezni srca in ožilja (ateroskleroza, miokardnega infarkta, kapi, hipertenzije)
  7. Za preprečevanje in zdravljenje holecistitis in žolčnih kamnih
  8. Za preprečevanje sladkorne bolezni
  9. Z zmanjšanjem imunitete vseh etiologij

Kontraindikacije in funkcije aplikacij

Pektin dopolnila se ne sme zlorabljati.

Video: Naročite se na drugi kanal Alice !!! Mimi Liss 2 !!!

Dnevno vlaknin - približno 30 gramov na dan, ampak jo je treba vedno začeti z majhno količino. (0,5-1 TSP)

  • Neželeni tkiva odvzet med odprtim razjede želodca in črevesja, akutnem vnetju in pankreatitisa
  • Pektin izboljšuje absorpcijo vitaminov in mineralov, poleg železa !!!. Interval med odmerki in tkivnih pripravkih žleza To naj bi bila približno 2 uri!
  • Ko prejme vlakna je treba piti veliko vode čez dan

Kakšno vlaken sprejeti me?

Danes lahko kupi kot ločen pektina kot biološko aktivnih dodatkov, kot tudi ločeno netopna vlakna v prahu.

Kot veste, naše telo potrebuje obe vrsti vlaken. In sem jih našel v prahu.

Obstaja realna jabolčna organska vlakna: 25% topnega (10% pektin) in 75% netopne.

To lahko dodamo sok, v smoothie, nered, lahko preprosto raztopi v vodi. Pijem kozarec soka z 1 čajno žličko vlaken na dnevni osnovi, in mislim, da je to dobro za moje telo.

Sem kupil, da jabolčni pektin tukaj , približno 400 rubljev na paket 340 paketov me gramm.Takoy dovolj za približno šest mesecev.

No, to je približno vse, kar sem želel, da vam povem o jabolčni pektin in jabolčnega tkiva.

Upam, da te informacije vas bo zanimalo, in ga bo na svojem sporočilu.

In ste že sprejeti jabolčni pektin?

Delite svoje ocene.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com