LoveForWomens.com

Moja hči je vegetarijanec

Nisem vegetarijanec, vendar se spoprijateljil z njimi

vegetarijanci V naši družini je bil vegetarijanec. To je naša hči. Osebno nisem vegetarijanec. Jem raznoliko hrano v celoti. V naši družini se vsi trudijo za spremljanje zdravja in jesti pravico. Mi, kot mnogi drugi, ki so poskušali veliko različic uravnotežene prehrane.

Video: Kaj jesti svoje otroke Vegetarijanstvo in otroke Irina Kuzmina

naravni izdelki so bili za nas pomembno, sveže, ne vsebujejo velike količine konzervansov, barvil, ojačevalcev arome, in podobnih snovi.

Radi imamo solato brez majoneze

Da bi ohranili obliko Trudimo se, da imajo ne preveč mastne hrane, ampak rastlinsko olje in maslo pustili na mizi. Pravkar smo zavrnil majoneze. Včasih smo pripravili sami Majoneza, ampak to je tako redko, da se oddaljene času Sovjetske zveze, ko je majoneza bil samo na naših mizah novo leto in rojstni dan. &# 128.578;

Ampak, žena našega starejšega sina - vegetarijanec. Sedaj moram to upoštevati in se naučijo pripraviti mizo brez mesa, rib, jajc. Hvala bogu, da čeprav je poje mlečnih izdelkov. Lahko uporabite sir, kislo smetano, maslo, mleko ...

Čudovito recepti za vegetarijance in ne le

Zato sem moral poiskati zanimive recepte, ki jih bomo z veseljem imela, in naša ljubljena hči-v-obleki. Revija Queen čas sem našel veliko čudovitih receptov za solate brez majoneze, da samo iz moje življenje lažje. Konec koncev, glavna moč vegetarijanci - vse vrste solat, plus jed.

Najljubši je Ratatouille. On in okusno, in je zelo slikovita. Zdaj Ratatouille vedno krasijo našo mizo, poleti in jeseni, saj praktično vse sestavine rastejo v našem vrtu.




vegetarijanska kuhinja Moja hči je vegetarijanec
In vendar želim deliti recept za biskvita brez jajc. Zdaj je tudi iz položaja, ko smo naenkrat spustimo vegetarijance. In so vse bolj v naši okolici. Mislim, da lahko vnuki biti vegetarijanec v tem mamo &# 128.578;

Video: premikanje film !! Jasnovidci hči-melodrama 2016 Novosti 2016

Torej, piškotov recept brez jajc

  • Kozarec paradižnikovega soka
  • skodelica sladkorja
  • Čajna žlička sode bikarbone (brez diapozitivov)
  • skodelice moke
  • 1/3 skodelice rastlinskega olja
  • Po okusu, dodamo vanilin sladkor in cimet. A je lahko limono ali pomarančne lupine.

Testo bo pa oranžno, v razsutem stanju, vendar ne tekoča. Daj v pomaščen obliki.

Pečemo kot biskvit, v prej ogreti pečici pri 180 ° C približno 20 minut.

Video: Predavanje vegetarijanska - Elena Oleksyuk "Vegetarijanstvo, nosečnost in otroci"

In bolj po vašem okusu. Lahko ga narežemo na dva torte in marmelado zamuditi znamko, za premik sadje, da kislo smetano ali samo potresemo s sladkorjem v prahu.

Sedaj sem vedno pripravljen na zabavo naših vegetarijanci kaj okusnega.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com