LoveForWomens.com

Polifenoli v produktah- močan proti boleznim in varstvo staranje

Pozdravljeni, dragi bralci!

Dlje sem tvoj blog, bolj posodobljena moja baza znanja.

Danes sem prebral, ko ob istem času tri knjige trije različni zdravniki medicinskih ved razvili svoje sisteme za ohranjanje mladosti in zdravja.

Postopoma sem prišla do zaključka, da imajo vsi avtorji veliko skupnih točk, ki združuje, da si lahko ustvarite svoj elektroenergetski sistem anti-age.

Ena od bistvenih sestavin bodo izdelki, ki vsebujejo polifenole.

Predlagam, da razumejo bolj podrobno, kaj je to, zakaj so se v telesu in v kateri izdelki so vsebovane potrebne.

V tem članku se boste naučili:

Video: Vitamin E - zelo potrebna za mlado in zdravo

Polifenoli in njihove koristne lastnosti

polifenoli-je fitonutrienti, rastlinski pigmenti, ki so močni naravni antioksidanti.

Obstaja več kot 8000 polifenolne spojine izolirane iz različnih vrst rastlin, najbolj osnovna vključujejo fenolne kisline, flavonoide in lignanov.

Znanstvene raziskave jasno kažejo, da je na dolgi rok, poraba prehrane bogate z rastlinskimi polifenoli, zagotavlja zaščito pred rakom, boleznimi srca in ožilja, sladkorne bolezni, osteoporoze in nevrodegenerativnih bolezni.

Pred kratkim polifenoli imenovane "podaljšati življenje", so aktivno delajo v telesu, da bi preprečili nekatere bolezni in mehanizmov njihovega nastanka.

Video: Anti-Aging Microhydrin

Polifenoli - antioksidanti

Koristne lastnosti polifenolov:

  • Številne študije so pokazale, da omejuje porabo polifenoli razširjenosti ateroskleroze, koronarne srčne bolezni in zagotavljajo srčno-zaščitni učinek
  • Pozitiven vpliv polifenolov o preprečevanju in zmanjševanju raka ljudi ali rast tumorja.
  • Številne študije so pokazale, anti-sladkornih učinkov polifenolov.
  • Nedavne študije kažejo, da so kombinacija antioksidantov polifenolnih spojin najdemo v sadju in zelenjavi učinkovita na področju boja proti staranju in pomlajevanje zaradi visoke antioksidativno delovanje.
  • Uporaba polifenola zagotavlja zaščito pred nevrološkimi boleznimi.
  • Prehranska polifenoli izvajajo preventivni učinek pri zdravljenju astme.
  • Polifenoli imajo antivirusno aktivnost in služi kot preprečevanje kroničnih bolezni pri ljudeh.

Rastlinski polifenoli v živilih

Dejstvo je, da se ugotovi, katera živila vsebujejo polifenole, preprosto dovolj.

Sadje rdeče, vijolične ali črne kažejo, da so odličen vir polifenolov.

To bi lahko vključevalo naslednje izdelke:

  • granat (najbogatejši v polifenoli sadja !!!)
  • borovnice
  • rdeče grozdje
  • rdeče vino
  • brusnice
  • maline
  • jabolka
  • rdeče ali vijolične sladki krompir,
  • rdeči fižol
  • črni riž
  • paradižnik
  • ječmen vijolična
  • črna sirek
  • temna čokolada
  • kakav v prahu

Polifenoli tudi lahko vsebuje rastlinske proizvode, ki imajo grenak, trpek, močno z okusom okus in vonj.




ti vključujejo kurkuma, čebula, olivno olje, zeleni in črni čaj, citrusi, oreški.

Kako pravilno in končnih izdelkov jesti, je bogata s polifenoli?

Da so polifenoli, ki jih telo v celoti razume in ima vse svoje prednosti, ki jih je treba zaužiti vsak dan, redno, nenehno ves dan.

To je potrebno, da bi ohranili visoko raven polifenolov v telesu vse življenje. Raven krvnega polifenolov bo kmalu vrhunec, ko se porabi, čemur sledi redukcija, saj se presnavlja in izloča.

Nekateri polifenoli se ne absorbira v krvni obtok, ampak samo skozi prebavni trakt. Ti polifenoli so zelo pomembni, saj lahko pomaga pri preprečevanju raka debelega črevesa in druge bolezni.

  • Polifenoli se odstranijo z intenzivnim toplotni obdelavi, zato je zaželena uporaba neobdelana in sveže, z minimalno predelavo.
  • Na primer, čebulo in paradižnik po cvrtje izgubili med 75% in 80% začetne vsebnosti polifenolov po vrenju 15 minut, 65% po kuhanju v mikrovalovni pečici, in 30%.
  • Polifenoli se zlahka absorbira v obliki koncentriranih pijače brez sladkorja. Ta sok granatnega jabolka, borovnice sok, rdeče grozdje, in nefiltrirano jabolčni sok ali jabolčnik. Prav tako je bogat s polifenoli prisotna pivo in rdeča vina.

No, to je dovolj, tako na kratko, ampak preprosto in, po mojem mnenju, seveda, sem poskušal razložiti in pojasniti snovi v razsutem stanju, ki je produkt veliko raziskav.

Zato, dragi moj, vzemite kramp od teh naštetih izdelkov, ki si ga lahko privoščite, da bi jedli vsak dan, in jih vključiti v vaši dnevni prehrani.

Video: Antioksidanti v živilskih proizvodih 10 zelenjavnih in sadnih antioksidantov

Idealno bi bilo, če je to šipek ali šipek sok. No, ali pa vsaj zeleni čaj, vendar ne manj kot 3 skodelice na dan.

Zdaj sem poskusil, da se naslonim na raketo, in se prepričajte, da jedo eno sadje vsak dan, skupaj s semeni in belih filmov.

Izkazalo se je, da je zelo koristno!

Mimogrede, če opustimo nekatere škodljive rafiniranimi proizvodi (kot so klobase ali sladkarije), nato privoščiti granate lahko skoraj vsak dan.

Video: notranje Cleansing organizma- Reserve (najmočnejši antiaksidant)

Če si ne morete privoščiti, da bi jedli hrano, ki vsebujejo polifenole, lahko pridejo na pomoč naravne organske Bada s polifenoli.

V spletni trgovini lahko najdete Iherb dopolnitev s polifenoli grozdja, zelenega čaja, brusnice in seveda, granata.

Jaz bi priporočal tukaj to Bad z naravnim granatnega jabolka sok notranjosti.

Vsebuje številne polifenolov enakovredno 370 ml šipek sok in granatnega jabolka edinstveno mešanico oljnih semen in cvetje ekstrakta.

Če ste si prizadevajo za lepoto in zdravje, se naročite na moje novice koristnih in zanimivih materialov.

Delite to znanje s svojimi prijatelji tako, da kliknete na gumbe družabnih omrežij!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com