LoveForWomens.com

Diet margarita kraljica - hujšanje za 9 dni (foto + rezultati)

Meniji in ocene kraljica prehrane

Sanje o vitek, napeta sliki je skoraj vse ženske, ampak, da izpolni to ne deluje vedno. Queen Margaret vam bo pomagal, da se zavedaš in privlačen moški.

Temeljna načela in pravila Queen prehrane

Queen Margaret, katerih prehrana postaja vse bolj priljubljena v tem trenutku, je razvila nekaj preprostih pravil, ki lahko hitro znebili odvečne teže brez škode za zdravje. Še posebej to velja za zadnji obrok. To se ni dovoljeno po dvajset ur, in je bolje, da to storite v uro ali dve pred rokom.

Hudeyuschego piti vsaj dva litra vode, prek katerega pospešuje izmenjavo snovi, ki izhajajo toksinov.

Na dieti bi morali pozabiti na različnih začimb in soli, s katerimi postane hrana okusnejša in apetit povečuje. Nič manj pomembno, glede na Margarita Queen, je prav tako optimističen, saj pesimizem in stres prispeva k sproščanju hormonov, ki so odgovorni za ustvarjanje v naših telesnih rezerv za "deževen dan".

Katere možnosti so na dieti dietetik ponuja Queen Margaret

Dieta Margarita Queen vključuje različne izvedbe. Nekateri izberejo najdaljšo možnost za do devet dni, ki vključuje uporabo v tem obdobju le tri izdelke. tudi Bole in enostavno možnosti, ki se lahko uporablja kot tešče dni, v katerih zmanjšuje ne le količino maščob, ampak tudi želodec, zaradi česar se oseba začne jesti manj. Ena izmed najbolj priljubljenih so tešče dni kefir.

Vzorec meni Queen prehrana za 9 dni

Diet kraljica Margarita, ki so namenjeni za devet dni, je razdeljena na tri glavne faze. Sestavljen je iz treh najbolj priljubljenih mono-prehrani in pomaga telesu, da se znebite dodatnih maščobnih rezerv, ne da bi veliko škodo za telo, saj je bogata z beljakovinami, ogljikovimi hidrati in vlakninami.

riž dni

prehrana QueenPrve tri dni ljudje odločijo prehrana kraljica bi smeli jesti samo riž. Če želite to narediti, "basmati" je najprimernejši sorte ali "zlato", ker so majhna predelava, ohrani svoje koristne lastnosti, so bolj uporabni za ljudi.

Dan treba jesti riža 250 gramov (v suhi obliki), nakar se pripravek razdeljeni v šest enakih delov. Lahko dodatno zaposlujejo tri čajne žličke medu. Dodajanje soli ali sladkorja je strogo prepovedano. Ne pozabite piti veliko vode, kot je riža težko prebaviti.

beljakovinski dni

Tri dni monoNaslednji trije dnevi hujšanje prehrana mora jesti samo piščanca, ki bo telo z energijo, ki izhaja iz beljakovin v zadostni količini. Če želite to narediti, bo majhen piščanec trupa, približno pol kilograma, previdno odstranite iz kože.

Preostalo meso je kuhano ali paro kuhano za 30-50 minut brez soli in začimb. Jejte piščančje potrebujejo tudi šest sprejeme čez dan, vodenje isti interval med obroki, pitje veliko vode, da pospeši metabolizem.

zelenjavni dni

meni QueenV zadnjih treh dneh Zakonska Margarita prehrana lahko jeste le 0,5 kilograma paro ali dušena zelenjava, ki jih je mogoče dopolniti z enako količino (0,5 kg) svežega okopavin. se ne sme uporabljati niti soli niti vložene zelenjave.

Prehrano ponudbe storiti različnih solat, zelenjave, ki združuje svoje najljubše izdelke po vaših željah. Izpolnite solate, seveda, ne more biti omake. Vse, kar potrebujete za kuhanje brez soli in začimb. Ne pozabite, da lahko pitne vode 30 minut pred obrokom ali pol ure postprandialnem.

Izhod prehrana Queen Margaret je

Da je vse izgubljeno teža ne vrne, iz prehrane mora biti pravilno in postopoma. V nobenem primeru se ne more takoj začela v vseh težkih in zlorabljenih slan, mastnimi in sladkimi hrane. Najbolje je, da jeste uravnoteženo prehrano z majhno količino ogljikovih hidratov iz žit, dopolnjene z beljakovinami in vlakninami.

Skupni znesek absorbira čez dan obroki ne sme biti daljši od enega in pol kilogramov.

V tem primeru, bi morala večina dieto zelenjave, ki so ne le brez kalorij, ampak tudi prispeva k normalizaciji prebavil. Prav tako ne pozabite na vodo, ki naj bi bila porabljena v velikih količinah.

Prednosti in slabosti prehrana Queen Margaret je

Dieta Queen Marguerite ima tako pluse in minuse, ki jih je treba upoštevati pred izgubo teže. Glavne prednosti je možnost, da hitro znebiti odvečne teže, kar je zelo pomembno pred pomembnimi dogodki.

Pomembno je, da so po vsej hujšanje diete kompleksni ogljikovi hidrati, beljakovine in vlaknine.

Slabosti vključujejo dejstvo, da je elektroenergetski sistem, ki temelji na mono-prehrane, kar pri ženskah je zelo skromna prehrana. Tudi v prehrani lahko poslabša prebavni proces, ki povzroča veliko se soočajo s tako težavo, kot je zaprtje.

Mnenja in fotografije Rezultati testov

Slim osebnost v 9 dni




Poskušal sem to dieto pred njegov rojstni dan, in je bil zadovoljen. Minus so pet kilogramov in veliko komplimentov postane odlično darilo za sebe.

Maria, stara 20 letshujšati

Sanjal sem, da letenje, da vrže nekaj kilogramov, saj v zimskem času so bili majhni boki in trebuh. Po 9 dneh sem pozabljenih o njih, res moral iti zelo previdno, da ne bi prekinil na vse, kar sem bila odvzeta med kraljeve prehrane.

Ksenia, star 25 let

Kako izgubiti težo

To poletje sem imel poroko, vendar je zaradi velike količine dela in nenehnega stresa zaradi mojih izkušenj o organizaciji tega pomembnega dogodka v svojem življenju sem dobil nekaj dodatnih kilogramov. Dobro je, da mi je prijatelj rekel, da bi sedel z njo na dieti kraljice Marjete. Kot rezultat, sem bil sposoben vrniti v svojo nekdanjo obliko, in je bil na vrhuncu svoje obleke. Glavna stvar, ki je sedaj ni, da se sprostite v stanju žene in vzdržuje optimalno težo.

Elena, 29 letPovratne informacije o prehrani

Utrujeni, da so najdebelejša vseh ekip, kjer sem, ki (v šoli, na delovnem mestu, med prijatelji), sem se končno odločil, da spremeni svoje življenje. Začnem z dieto kraljica, ki mi je pomagal, da pozabi na prvih 7 kilogramov odvečne teže. Od takrat sem se razšla, ker je 15 let, vendar še vedno hvaležen dietetik, saj je zaradi nje sem dobil zaupanje in je sposoben, da postane lepa in privlačna za moške.

Natalia, 50 let
V mladosti sem bil majhen, vendar je po treh rodov teža počasi prišel v moje življenje. Poleg neestetskemu videza, je imelo negativen vpliv na moje zdravje. Zdravniki so mi svetovali, da bi vrgel težo, in sem se odločil za to dieto. zadovoljni z rezultatom. Zdaj redno porabijo na tešče dni, in slika v redu.

Olga, 41 let
Moj mož me je vedno bolj, da pripombe na slikah. Sprva sem bil užaljen, potem pa odločil, da bo sam, dokazati, da mu je, da sem lahko spet vitek lepoto. Po kraljevi prehrane, je moje življenje postalo resnično kraljevsko. Mož piha drobec prahu in je pri roki, tako da omejitve in občutek lakote izplačala veliko krat več.

prehrana Kontraindikacije

Dieta Queen Margaret je zelo stroga, tako da ne ustrezajo vsem ljudem. Na prvem mestu se ne bi smela vztrajati pri nosečnicah in doječih materah, saj lahko slaba prehrana poškoduje otroka. Prav tako se ne sme uporabljati za ljudi, ki trpijo zaradi kroničnih bolezni notranjih organov (prebavil, ledvic in jeter), da se ne poslabša podatkov z zdravstvenimi težavami.

Ali lahko prehrana, medtem ko je kraljica ...

Kaj lahko prehrana kraljicaKako dolgo lahko sedel na dieti?

Če želite uporabiti to dieto, saj lahko a tešče dni se redno, tudi večkrat na mesec. Ampak za uporabo diete Queen Margaret 9 dni, lahko ne pogosto, ker je veliko stresa na telo. Priporočljivo je, da uporabite več kot enkrat vsakih šest mesecev.

Ali na dieti, ki ga je kraljica piti kavo?

Pitje kave na napajalnem sistemu napajanja je prepovedana. V zadnjih treh dneh je devet prehrana zelenega čaja je dovoljen, vendar v majhnih količinah in ne med obroki.

Diet Queen - ali sojino omako?

Ne moreš dodati omako, saj vsebuje veliko soli, vendar je v prehrani prepovedana.

Lahko dobim solato na kraljico prehrane?

Vinaigrette nanaša na skupino prepovedanih izdelkov, ki se ne bi smele uporabljati v celotnem procesu izgube telesne teže.

Video: Queen Margaret Diet

Diet Queen - lahko pijete?

Uživanja alkohola med dieto je prepovedano, saj bistveno zmanjšuje stopnjo izgube teže.

Ali je mogoče zamenjati riž prehrana Queen ajde?

V skladu s pravili o 9-dnevno dieto, ki ste jo mora jesti na sliki. Če ne ustreza to dieto, je najbolje, da se držijo diete izpusta.

Diet Queen - lahko izbirate dni?

Urnik dni odvajanja upošteva dejstvo, da bi telo spopadanje s stresom lažje, zato ni priporočljivo, da vsak drugi dan. Če je prehrana zelo težko prenaša, nato pa se lahko rahlo menjavanje se uporablja, vendar je treba upoštevati, da se teža lahko počasi zmanjšane.

Prehrana med nosečnostjo je dovoljeno s kraljico?

Ta dieta je prepovedano za nosečnice, saj to pomeni precej skromno hrano, zaradi katere se lahko otrok trpi. Prav tako ni potrebno uporabljati doječe matere.

Video: Kako izgubiti težo trajno: Nasveti zvezdni prehrano

Ali je mogoče, da izgubijo težo na dieti kraljice?

Ta prehrana je primerna za hujšanje in hitro, da se znebite odvečne teže. Za 9 dni lahko izgubijo od 5 do 10 kg.

Če morate znebiti dodatnih kilogramov in se pripraviti za pomemben dogodek, kraljice Marjete prehrana je kot nalašč za doseganje teh ciljev. Ampak, saj je dovolj težko, je priporočljivo pred uporabo, da se testirali in se posvetujte s svojim zdravnikom.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com