LoveForWomens.com

Kako pomanjkanje vitamina. In kako ravnati Beriberi.

Kako pomanjkanje vitamina

Pozdravljeni dragi prijatelji! Danes bomo govorili o tem, kako manifestirati in beri-beri kako ravnati Beriberi. Mislim, da bo ta tema zanimiva za vsakogar. Ampak najprej želim čestitati vsem s pristopom pomladi. Po dolgi zimi že tako, kot toploto in sonce. Želite sveže zelenjave in yagod.U nas na trgu zdaj prodajajo svež paradižnik, kumare, papriko in drugo zelenjavo in sadje, vendar mislim, da morate jesti zelenjave v sezoni.

Danes je v pogovoru z njegovim prijateljem. Njeni otroci praktično ne zbolijo, sem vprašal, če pijejo vitaminske tablete, ali je otrdi otrok. Ona je odgovorila, da so otroci v prehrani vključujejo kivi, da je zelo bogat z vitamini in pripravlja otroke za vsakodnevno sadna solata. In njeni otroci urejene v telovadnico in throwball.

Pomanjkanje vitamina se pogosto kaže v spomladi po dolgi zimi, naše telo bolj kot kdajkoli potrebuje vitaminov, makro in mikro elementov. In je vsebina pomlad hranil je znano, v zelenjavi in ​​sadju zmanjša.

Priporočam, da si pripravite vitamin mešanico po ohranitvi imunitete. Recept vitamin zmes, informacije o prednostih vitamina mešanice, je mogoče najti v svojem članku "Vitamin zmes imunost". Vedno sem pripravimo mešanico zase in za svoje otroke.

Kako pomanjkanje vitamina. 

  • Pomanjkanje vitamina se kaže s utrujenost, zaspanost.
  • Zaspanost zjutraj, je zelo težko, da se zbudiš.
  • Po drugi strani pa lahko pride do nespečnosti.
  • Tam so lahko glavobol, omotica.
  • Zmanjšana delovna sposobnost.
  • Nohti postanejo krhki, lasje pade ven.
  • Izguba apetita pojavi.
  • Perleches se lahko pojavijo v kotičkih ust.
  • Pomanjkanje vitamina kaže zaradi vnetja ali krvavitev dlesni.
  • Tam je slabost.
  • Očitna kršitev živčnega sistema.
  • Začetek pogoste prehlade in virusne bolezni.
  • Koža postane suha, in kaže na mikro razpoke.
  • Slabo celjenje ran.
  • Obstajajo motnje prebavnega trakta.
  • Bledica.

Beriberi zelo negativen vpliv na imunski sistem našega telesa. Kaj pa, kako ravnati Beriberi? Ko je manifestacija Beriberi bi moral k zdravniku po pomoč. Danes želim, da vam svetujejo, kako za zdravljenje Beriberi ljudske načine. Ne bom priporočiti vitaminskih kompleksov, saj lahko imenuje zdravnika, sodeč po vaših simptomov. Ja, in sam sem vitaminski kompleksi previdno, saj sem potem, ko so imeli negativne učinke, sem imel izpuščaje.

Kako pomanjkanje vitamina

Kako ozdraviti Beriberi

Znano je, da je za normalno delovanje našega telesa, potrebujemo vitamine.

  • Za kožo in telo kot celoto, moramo vitamin A, B12, F, E.
  • Za zdrave lase A, B2, B6, N.
  • Nohtov A, C, D.
  • Za zob D, E.
  • Oči B A.

Vitamin A. Get ta vitamin lahko takšnih izdelkov: korenje, peteršilj, sir, mleko, jajca, ribe, jetra, buče, paradižnik. Vitamin A naredi kožo gladko in lepe lase, vitamin krepi optičnih živcev.

vitamina B1. Mogoče dobiti iz graha, fižola, jeter, pšenični kalčki, jajca. Vitamin B1, ščiti naše telo pred živčne bolezni, ščiti živčne celice, odpravlja utrujenost.

Vitamin B2. Vsebuje tega vitamina v zelenjavo, skuto, goveje meso, olje. Vitamin B2, pospešuje celjenje ran, kosi, preprečuje raka, uravnava sladkor v telesu.

Vitamin B6. Vsebujejo slive, jeter, zelje, banane, rozine, soje. Ta vitamin aktivira delovanje možganov, krepi živčni sistem.

Vitamin B12. Vsebuje tega vitamina v jajčni rumenjak, jetra, ledvice. Ta vitamin krepi živčni sistem. Uporablja se pri zdravljenju slabokrvnosti.

Vitamin C. Bogate tega vitamina agrumi, črni ribez, šipkov, cvetača, zelena grah, por, redkev, fižol. Vitamin C ima pomembno vlogo pri presnovnih procesih v telesu, ščiti pred virusi, bakterije, spodbuja hitro okrevanje za prehlade, To pomlajuje kožo. S pomanjkanjem tega vitamina v telesu, splošno oslabelost, utrujenost, lahko zapleti pojavijo pri prehladu.

Vitamin D. Vsebovana v rastlinsko olje, jetra, jajčni rumenjak, v ribah. Ta vitamin naredi kožo bolj zdravo, omogoča absorpcijo kalcija v tankem črevesju, pospešuje rast celic in presnovnih procesov v njih.




Vitamin E. Vsebuje semena, rastlinsko olje, lešniki, mleko, pšeničnih kalčkov. Vitamin E izboljšuje učinkovitost, se uporablja med obtočil motnjo, velika vrednost tega vitamina za ženskega in moškega telesa, zato je ta vitamin imenuje "vitamin reprodukcija", ščiti telo pred rakom.

Vitamin F. Vsebujejo suhega sadja, ribje olje, olivno olje. Ta vitamin preprečuje prezgodnje staranje kože, izboljša elastičnost kože, izboljša stanje las. Če tega vitamina v telesu ni dovolj, las izgubi sijaj in postane dolgočasno.

Vitamin H. Vsebuje jajčni rumenjak, oreščkov, mleko, rumenjake, jetrih, čokolada, gobe, sadje, ovseno kašo. Ta vitamin je vključen v presnovi ogljikovih hidratov, in normalizira živčni sistem.

Vitamin K. Vsebuje čebulo, leča, morske alge, zelje, špinača. Ta vitamin čisti kri, izboljšuje prekrvavitev, preprečuje krhkost kosti.

Ko avitaminosis pijačo uporaben esence ali infuzijo šipka, kot šipka zelo bogato z vitaminom C, železa, bakra, mangana, fosforja.

Koristne piti brusnični sok, izvleček iz plodov Viburnum, črnega ribeza.

Pijte sveže stisnjene sokove, ki so dragocen vir vitamina C, A, D, K, E. piti korenje, peso, pomaranče, jabolčni sok.

Zelo koristno za organizem oreščkov. Pine, lešniki, orehi, mandlji, indijski oreščki. Vsebuje elemente v sledovih in vitamine.

Vključi v vaši prehrani čebule, česna, divji česen, zeleno čebulo, svež koper in peteršilj.

Koristno je, da v vaši prehrani ribe, kaviar, morski sadeži vsebujejo. So bogata z cinka, železa, magnezija, kalcija, mangan, natrij, kalij, vitamin A, B1, B2, B6, B12, D, E.

Zelo koristno naravni med. Moja babica je vsak dan na prazen želodec, da bi jedli eno žličko naravni cvetlični med, "je z medom ona začne dan."

Kakšni so simptomi in kako ravnati Beriberi Beriberi, ki ga poznate. In kako se spopasti s spomladansko Beriberi, kaj vitaminov sprejeti. Jaz bi bil zelo hvaležen, če bi lahko delili v komentarjih spodaj.

Tudi jaz predlagam, boste videli video posnetek nekega pomanjkanja vitaminov in prehranskih priporočil.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com