LoveForWomens.com

Mnenja zdravnikov in preizkus prehrana Maggi + rezultati foto

Fotografije in rezultati Maggi

Prvotni prehrana Maggi privablja številne ženske raznolikosti svoje meniju in stabilno izgubi dodatnih kilogramov. Prednosti diete Maggie jajce in njegove različice, prehrana sir Maggi, smo jih omenili v prvem delu našega pregleda teh MAGGicheskih elektroenergetskih sistemov. Poglejte in preberite, kaj pravijo, ni zelo vesel in testerji teh nenavadnih programov.

Dieta Maggie - ocene izgubi teže

Zdrava hrana 365 dni na leto, šport, sprehodi, mirno spanje - glavni sateliti dobre volje in lep videz. Ne pozabite, da je med posti.

Olga, 28 let
Pregled prehraneNe verjamem, ampak sem sedel na dieti Maggie nekaj let nazaj. Čas je, da preizkusite različne možnosti, in če sem iskren, iskreno ... več maščob. Kako je izgubila 15 kg v vsoti teh dveh letih, in je ostal. Čeprav nikoli nisem verjel, in sovražil tešče. Na Maggie sedi enostavno, skoraj običajne prehrane, samo brez kruha.
Elena, 42 let
Rezultat tešče MaggiTo je že dolgo seznanjeni z Maggie in občasno vrnil v njej. Ljubim pomaranče, tako mojega dieto - praznovanje duše. Na prvem poskusu, da izgubi okoli 12 kg! Ona ni pričakovati. Ko se mi zdi, da še enkrat razbil, Maggie mesec - in vse je v redu.
Žana, stara 33 let
Učinkovite rezultate hujšanjeLjubim Maggie za kozarec tuna - uuuuuh kaj vkusnuypirogek! Na splošno, med Maggi sir Tudi sam v ničemer ne zanika, ne skrbite - vse na meniju)) v smislu nje vseh vrst nenavadnega sadja in skuto. Po tešče ne samo dobro se je vrgla na težo, ampak pet let mlajši, koža le žari.

Video: Maggie prehrana pregleda fotografij pred in po

Svetlana, star 24 let
Slim slika po dietiIskreno, prvi teden Maggi sem utrpela točno, ne morem brez sladkega, celo ubiti. Toda, ko je vstala na tehtnici - ta teden minus 5 kg! - Bil sem tako navdušena, da je hitro pozabil na sladkarije. Sestra prisiljeni zaračunati več narediti, tako da sem po 4 tednih je izgubila 14 kg. In tudi po dieti ni tako kot nobene škode ni, se navadiš na uporaben, resnica, resnica !!!
Irina, 48 let
Smršati z dieto jajcOdločil sem se, da je, ker je ta dieta je tako velika dama, moramo poskusiti. Mere mojem me muči vse svoje življenje. Preizkusili vse, vendar Maggie jajce prav čarobno neke vrste. In to je enostavno, da normo. Sem napisal na list, da je veliko, in to je vse, potem ne glej)) tanjša, mlajši, in kaj hočeš)
Annie, 25 let
Za mene, najtežje je bil četrti teden, ko ne moreš jesti več kot normalno, in včasih zaželeno, če sem iskren. Razmislite 2 paradižnik in dve kumare, ko skledo zelenjave z vrta ... je pred vami na splošno težko. Toda dekleta, ko sem videl, koliko skine, osupli, nihče prehrana, ki povzroči ni dal. Minus 15 kg, če bom vedno ljubil šport (no, leni) bi verjetno postala model splošnega.
Rusya, star 23 let
Maggie je sedel na dvakrat kršili (DR svoje prijatelje), dobro, krivdo - in potem je 6 kg !!! in tisti, ki trpijo, da je bolje, da ne poskusite, in moramo ljubiti sadje in jajca in skuto na vašo pomočjo, z močjo od tega ne bo nič.

Negativne ocene o prehrani Maggi

Ženske so pripravljeni žrtvovati veliko zaradi njihove lepote. Ne pozabite, za vitko postavo dovolj obrniti človeka za vas. Samega sebe, in dati dobrim ljudem!

Natasha, 45 let
V prvih dveh tednih sem bil tako utrujen od teh kuhanih jajc, da sem prinesel iz njih. Bolnik, ki ima jetra, splošno udarec z zdravjem. Že dolgo je vrglo vse vrste prehrane, ker da je vse slabo ... in potem je teža še vedno vrača.

Veronica, star 20 let
izkazalo, da je preveč stroga dieta za mene, Maggie, mesec, da pogled na mizo, in ne, ne ..., da odstopa iz grafa, psihološko težko. Dva tedna ravno dovolj, nato pa padla. Raje ne tešče za teden dni ali več.

Ira, stara 34 let
Preizkušen tako, jajce ne gre, jajca sem sanjal ... No, zelo mučen sistem!




Julia, 27 let
Vsi pišejo, da ni lakote, ne verjamem. Sem vedno bila lačna, že zanič v trebuhu, razumem - je treba žrtvovati nekaj, vendar lahko in končati sami v celoti. Vedno sem manjkalo niti Chu malo solate ali meso, in toliko kot štiri tedne. Jaz doterpela, sem sprožil 9 kg, je rezultat seveda, vendar je večina ne želijo takih testov.

Diet Maggi: pregledi dietetika

Zdravniki pravijo, vedno ostaja glavna, ko se bomo, da eksperimentirate s prehrano. Vkrcanje na diete niso priporočljive brez nasvetov strokovnjakov. Kaj ljudje pravijo o Maggie zdravniki? Tako kot katera koli druga, ta dieta je kontraindikacije, na katere morate paziti na prvem mestu. Ledvice, jetra, črevesje, so kategorično prepoved za ta sistem. Razlog za pogosto uporabo jajc, samo pomislite - več kot dva ducata v enem tednu!

Mnenja o Maggi in slabosti

Veliko zelenjave, lahko vodi do povečane omamljanju, meso težko prebaviti brez vlaknin. Zdelo se je, da je sadje in zelenjava - to je vitaminov v izobilju, pa ne smemo pozabiti, da brez olja z vitaminoma A in E so slabo prebavi in ​​maslo prepovedano.

Zdravniki naj ne poslušajo nasvete drugih, in oceniti sami resnične koristi in škode za Maggie prehrane.

Toda ni vse tako slabo, v primerjavi z drugimi mono-dieto, prehrano Maggie priznan kot eden izmed manj strogih prehranskih programov, je obilo vitamina sadja in zelenjave velja tudi pomembna prednost tega sistema. Beljakovine pomagajo zmanjšati občutek lakote, prava pot iz prehrane zagotavlja impresiven podatek. Rezultati številnih oboževalcev s fotografijo še vedno govorijo same zase.

Včasih je proces posta hitro in učinkovito opraviti, in nekatere ženske, da bi prekinil svoj um, boleče odreči najljubše jedi. Vsi smo različni, zato je jasno potrdi prehrana Maggie napako, ne da bi se prej posvetovali z zdravnikom. Bodite pazljivi, se zatečejo k težo programov izgubo.

Po programu Maggi moči vodi do presenetljive rezultate, obstaja le en pogoj - da je treba, da imajo veliko željo in prepričanje v uspeh. Bo moč je odločilen dejavnik pri uporabi prehranskih sistemov. Poznavanje različnih izvedbah tega priljubljenega prehrani vam bo pomagal odločiti, kako najbolje, da izgubijo težo, koliko je pravi za vas Maggie, kaj je mogoče doseči s tem programom. Izberite za sebe, in da je zdrava!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com