LoveForWomens.com

Samo najljubši - dieta "najljubši" ali kako izgubiti težo v zadnjih 7 dni

Meni in priljubljeni rezultati prehrana

Diet "najljubši" se bo prej ali slej poskušali vsako žensko, skrivnost je, da je v samo 7 dni, lahko močno shujšati, vsak dan je drugačen v sestavi izdelkov.

Opis funkcije "priljubljeni" dieto

Dieta traja natanko sedem dni, v katerem se je menjavanje izdelkov, greš iz zelenjave, meni sadja ali proteinski mix in spremeniti vrstni red dni je nemogoče. Ponovite to stradanje lahko vsake 3 mesece. Prehrana je zelo podobna prehrana "6 vrtnic", zaradi spremembo vrste hrane, hujšanje poteka hitro in učinkovito. Poleg izgubo telesne teže, je dobro čiščenje telesa, ki ga slagging. V nasprotju z mono-prehrane, ajdove ali jabolko, ki jih ne naveličaš ta način stradanja.

Ni vsakdo je lahko hitro za nekaj tednov, in včasih je treba nujno izgubila 5-7 kilogramov, se bo srečal moje sošolce ali jutri - na počitnice na morju. Diet "najljubši" - najboljša možnost v takih primerih.

"Moj najljubši" prehrana je težko Program dovolj prehrana tako dovoljeno le za zdrave ljudi. Telo postane stres zaradi pospešenih sprememb v presnovi, zato ne pogosto zatekajo k taki lakote.

Ne boste mogli uporabljati 7-dnevni prehrane, če imate naslednje bolezni:

  • Kolitis ali gastritis;
  • Bolezni jeter ali ledvic;
  • Kardiovaskularnih motenj;
  • Presnovne motnje.

Absolutna kontraindikacija je nosečnost. Za tiste, ki niso prepričani v svoje sposobnosti in ima kakšne zdravstvene težave, priporočamo bolj varčevalni program od katerih je Dr. Protasov prehrana.

Meni, da "najljubši" prehrane za vsakega izmed 7 dni

Upoštevajte ta sistem oskrbe z električno energijo, je zelo enostavno, vsak dan greš na edinstveno meni, strogo po vrstnem redu izdelkov.

Dan prvi - začetek pitje

V programu - vse tekočine, razen gaziranih pijač. Pijte jogurt, juhe, sadje, jogurt, sadni in zelenjavni koktajli.

meni pitje:

  • Zajtrk - sklad. jogurt 2% maščobe, čaj brez sladkorja.
  • Kosilo - lahka juha iz perutnine - 250g
  • Popoldanska malica - jogurt pitje - 100-150 je
  • Večerja - sklad. mleko.

Dan drugi - zelenjavni mix

Dan nenavadno bogata v solatah, ki jih je mogoče ponovno napolniti samo z oljem, v vsakem primeru, brez kisle smetane ali majoneze.

Meni Vegetable:

  • Zajtrk - solata iz kumar in paradižnika, ne več kot 3 kos.
  • Večerja - sveža solata, koromač in dve sveže kumare.
  • Snack - dve kumare.
  • Večerja - solata paprike, kumare in paradižnik iz narašča. olje.

Dan 3. - pitje odmor

V podobi prvi dan jemo le tekočin. V premori dovoljeno piti zeleni ali zeliščni čaj.

meni pitje:

  • Zajtrk - sklad. koktajl mleka in skodelico čaja.
  • Kosilo - piščanec juha - 240 g
  • Prigrizek - sklad. kefir.
  • Večerja - sklad. mleko.

Dan 4. - sadje raj

Jejte sadje na svoj užitek, dovoljeno samo grozdje z banane, jabolka in pečemo bolje, saj je sveža, se močno poveča apetit.

Meni sadje:

  • Zajtrk - 2-3 citrus (ne limona).
  • Kosilo - sadni mix na podlagi jabolka, kivi in ​​citrusov.
  • Snack - 2 hruške.
  • Večerja - nekaj pomaranč.

Dan 5. - polnjenje beljakovine

Končno si lahko srce - jajca, piščanec, ribe, fižol in morski sadeži - vse za vaš užitek.

Meni Beljakovine:

  • Zajtrk - jajca kuhana - 2 kos, kuhana riba -. 180 g
  • Kosilo - kuhan grah ali fižol - 100 g kuhane piščančje - 220
  • Prigrizek - nizko vsebnostjo maščob skute - 150 g
  • Večerja - trdi sir nizko vsebnostjo maščob - do 150 g

Dan drugi - pitje režim

Še enkrat, gre za tekočine, je treba očistiti telo.

meni pitje:

  • Zajtrk - jogurt - 1 kup čaja. - 250 g
  • Kosilo - juha s piščancem - 250 g
  • Prigrizek - koktajl mleka - 200 g
  • Večerja - Mleko - 1 žetonov.

Dan 7. - končni dirka

Izhod iz prehrane, "priljubljene", je precej enostavno, jeste sadje in zelenjavo, ki ga dodate svojo najljubšo juho ali kašo.

meni izhod:

  • Zajtrk - kuhana jajca - 2 kosa, skodelico čaja ..
  • Kosilo - skledo juhe z vsemi zrna.
  • Snack - najljubše sadje - 1-2 kosov.
  • Večerja - solata iz zelenjave s kapljico rastlinskega olja.

Na osmi dan od začetka prehrane, stoji na tehtnici in boste dobili izjemno porast živahnost z zneski, ki bodo videli.

Mnenja z rezultati foto-dieti "Favourite"

Natalia, 35 letDiet najljubša fotografija

Diet "najljubša" je postal moj najljubši res, ni všeč, dolgo časa stradati, bolj hitro in naenkrat). Na fotografiji moje dve novoletni, samo drugi fotografiji - po izgubi teže, imam vse leto dvakrat na prazen želodec za 7 dni, moraš izgubiti 8 kg in dobro ohranjena) svetujem začetnikom, da verjamejo vase, potem vam bo uspelo.




Elena, 40 letČe želite izgubiti težo v zadnjih 7 dni

ne stradajo, ampak pred praznik vedno sedel na svojo najljubšo hrano pomaga, da hitro priti v formo, začetek je vedno težko, prvi pitje dan hoje kot v breztežnosti, ampak dekleta, draga, če želite, da bi ljubil in gojiti, na katero le žrtev ne more iti !

Rusya, star 26 letNasvet v korist prehrane priljubljenih

Iskreno, toga prehrana, še posebej zame, ki ni sladkarije in kola ne. Toda želimo biti lepa, in da strada vsako pomlad, je pomagal nekaj mesecev, dokler je bil s svojim dekletom v bazenu zdaj plavati trikrat na teden. Poleg prehrane, punco, morate opravljati v vsakem primeru, gledanje in tešče malo celulita ne bo stran od nje)

Liliya, 45 letFoto rezultat najljubši

Prehrana hišnih mi pomagali 5 let mlajši in izgubila 8 kilogramov, mislim, da njegova ena od najbolj učinkovitih sistemov. In dejstvo, da je veliko pitne dni, zato je nesmisel! Joga v vsakem trenutku na teden stradali, in zato vse svoje življenje. In enkrat v sezoni žrtvovati svoje najljubše jedi, kot je mogoče.

Nastya, star 25 letRezultat hujšanje na svojo najljubšo meniju

Kaj bomo samo dieto z mojimi prijatelji ni poskusil, sem izbrati najljubšo zase, kot stalno, periodično, enkrat letno sem poskusiti, da bi sedel na tednu. Na sliki je rezultat mojih 4 letih sojenja in težaven. Od bila šola nabrekli, zdaj sem zadovoljna s svojimi številkami. Boj na sebi, punca, lep, da je okusno !!!

Irina, 46 letFoto po izgubi teže

Raje hiter sistem na tešče, najljubša prehrana je eden od mojih priljubljenih. Enkrat na leto, se prepričajte, da izgubi teže, se je pred nekaj leti uspelo postati enaka kot v 20 letih ... sem glasoval za!

Kaj pravijo dietetiki, da "najljubši" prehrana

Zdravniki menijo, da je varna prehrana na splošno malo, lahko vsaka kršitev običajne prehrane hit telo v najbolj nepričakovanem trenutku. Vsi sistemi so dobro stradanje gorijo mišično maso, vendar kopičenje maščobe hitro vrnil. Moja najljubša prehrana se nanaša na kategorijo ekstremnih sistemov, kjer je po času, lahko pokličete tudi večjo težo.

Mnenja zdravnikov

Če niste debeli, vendar imajo le malo dodatne teže, razmišljati o zdravem načinu življenja in pravilne prehrane, ne boli telo kot togi sistemi na tešče. Da ne omenjam dejstva, da brez nasveta zdravnikov ni niti poskušala izvesti poskuse na sebi.

Ne glede zdravniki pravijo, sami ste odgovorni za svoje zdravje, da 7-krat mislim pred vkrcanjem na 7-dnevni najljubšo hrano.

sedemdnevni prehrana je zelo stroga zaradi treh dneh pitja, za vzdrževanje, da ni vsaka ženska lahko. Neravnovesje vitaminov in mineralov, je lahko nevarno za zdravje. Če se odločite za hitro hujšanje, po nasvetu zdravnika, uporabite multivitaminov med potekom lakote.

Pogosta vprašanja o prehrani "favorit"

Nemogoče je, da 7 dni

Video: kako izgubiti težo, enostavno, hitro očistiti telo? najljubša prehrana za hujšanje v boršč! Barshchou prehrana

Koliko kilogramov lahko vrgel na vaš najljubši prehrane?

Moja najljubša prehrana vključuje znatno izgubo teže v enem tednu. Ženske izgubijo med 3 in 8 kg, odvisno od ustave.

Kako pogosto lahko izgubijo težo na dieti ljubljenega, kolikokrat se lahko ponovi na tešče?

Ne tvegati pogosto zatekanje k oskrbi v sistem moči, je priporočljivo, da se to ponovi več kot 2-3 krat na leto, ko je interval med posti vsaj 3 mesece.

Ali lahko pijem tekočino v zelenjavni dan?

malo čaja brez sladkorja in mineralno vodo so dovoljeni vsak dan v najljubši prehrane. Zelenjave - lahko pijete zelenjavni sokovi, paradižnik je dober, vendar ne več kot 2 skodelici na dan.

Ali je dovoljeno, da zamenjata vlogi z najljubšimi dni prehrane?

Meni da če najljubša prehrana v redu in pobarvane, tako da je upoštevati strogo, ne rode dan v kateri koli način, v nasprotnem primeru kršil programiranega sistema hujšanje.

Samo za prehrano in strokovnjaki v programih hujšanje more dati jasne odgovore na vsa vaša vprašanja, se posvetujte s strokovno vira.

Ali vnos soli sprejemljiva?

7 dni, je enostavno narediti brez soli, to ni v redu najljubša stradanje prehrane.

Ali lahko jem krompir v rastlinskih dneh?

Vsakdo ve, koliko škroba iz krompirja, tukaj je odgovor na to vprašanje. Seveda, lahko ne, krompir je lahko za tiste, ki želijo, da bi dobili boljše.

Ali je dovoljeno piti kavo na 7-dnevni prehrani?

Ljubitelji te pijače, se ta kava, je težko odreči, tudi v času posta. Majhen odmerek kofeina ne bo škodovalo splošni program. Uživajte skodelico na dan, vendar brez sladkorja.

Kako ohraniti težo izgubili med dieto?

Teža gre dovolj hitro, vendar hitrejši hujšanje, težje je ohraniti vitko obliko. Šport, vitamini, hodi, obupal sladkih in škrobnih živil vam bo pomagal ohraniti želeno težo.

Diet "najljubše", kot tudi druge programe hujšanja, ima svoje prednosti in slabosti. Telo vsakega posameznika je edinstvena, je nekdo primeren skrajno stradanje, nekdo raje postopoma izgubijo težo. Karkoli je že bilo, zmernost in uravnotežena hrana - zastava ni samo tanek številka, ampak tudi vaše zdravje v prihodnjih letih.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2021 LoveForWomens.com